Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen "tüneteid" voltak,...

Milyen "tüneteid" voltak, mikor legeslegelőször megjött a menstruációd?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok,volt-e pl: hogy fájt a petefészked, esetleg előtte fejfájás,vagy hasonló jelző tünetek. Köszi! :)
2009. márc. 29. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ha jól emlékszek nem fájt semmim előtte,már csak a vért vettem észre:-) Ez már nagyon rég volt,és sajnos azóta mindig fáj ha megjön
2009. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi az égvilágon. csak a barnás vért vettem észre a bugyimon.
2009. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nekem elötte egy héttel nagyon nagyon fájt a fejem .. :(

De annyira hogy már sírtam is ..

Viszont a hasam egyeltalán nem fájt.

2009. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmiféle tünetem nem volt, csak hirtelen elkezdett belőlem vér ömleni... :D nem is kevés, hú.
2009. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatosan görcsölt a hasam, és sajnos azóta is majdnem minden alkalommal :(
2009. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam görcsölt eléggé és barnás vér jött elsőször. Fél éjszaka nem aludtam a fájdalomtól.
2009. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem igazából csak annyi volt, hogy előtte egy napig szörnyen szurkált a fejem, és a nyakamat, meg a vállamat meg sem bírtam mozdítani. Hasam nem fájt. Aztán meg észrevettem, hogy vérzek --"
2009. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Épp egy versenyen voltunk, és furcsán fájt a hasam. Néha bele nyílalt. De nem foglalkoztam vele. Aztán, mikor elmentem WC-re, megláttam a vért. Szerencsére az egyik barátnőmnek is akkor volt meg, és Ő adott nekem betétet.
2010. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!