Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kirándulás némi érdedekességge...

Kirándulás némi érdedekességgel. Én vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés
Londonban megyünk busszal, szombaton indultunk. Sok a látnivaló de még meglepőbb hogy a nők fele pelenkát hord, előttem egy 40 éves nő ül , éjjel láttam hogy a melegitője alatt pelusa volt , tudom hogy nehéz sokáig tartani de azért mégse. Ez normális?
2011. júl. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a túl erős menstruáció miatt hordanak pelenkát, mert nem vált be nekik a tampon. Ha viszont inkontinencia miatt, arról sem tehetnek. Nem szabad ezért lenézni senkit.
2011. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az inkontinencia betegség, de az valóban nem normális, hogy 40 évesen nem fordulnak vele orvoshoz.
2011. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ne mondd hogy te láttad hogy minden második nőn pelenka van. Azt ugyanis nem kívül hordják. Vagy mindenkinek a szoknyája alá néztél?? Szerintem te a pelenka-fétises vagy, aki itt időnként felbukkan. (megjegyzem én 43 éves vagyok és tangabugyit hordok, nem pelenkát.)
2011. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha már fordult vele orvoshoz, csak még folyamatban van a "kezelés"?! Mellesleg az út is hosszú, tehát ha ilyen gondjai vannak, akkor nincs megszólni való a megoldáson.

És igen, én is épp itt értesültem múltkor arról, hogy sok olyan nő van, akinek sajnos annyira erős a menstruációja, hogy csak a pelenka megoldás rá, éjszaka meg pláne.

A tények ismerete nélkül tehát ne szóljunk meg senkit.

2011. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a biztonság kedvéért tették fel. Én jártam már úgy, hogy ilyen buszos úton több mint nyolc óráig nem állt meg a buszos, mondván érjünk hamar oda. Többször szóltunk neki, de semmi, mert ő siet. Nyolc óra után is nagyon húzta a száját, de az éppen menstruáló lányok meggyőzték, mivel mondták, hogy ha nem áll meg, az ülések fele vérben fog úszni.

Ezek után én is úgy gondolom, hogy ha negyvenéves lennék, netán néhány gyereket szültem és inkontinenciám van, vagy menstruálok ezerrel, akkor a biztonság kedvéért bizony felvenném. Mert hülye buszost bármikor ki lehet fogni.

Bár az is tény, hogy azóta ilyen hosszú útra inkább vonattal vagy repülővel megyek. Drágább, de legalább nem ilyen embertelen.

2011. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!