Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hónapja szedek Mercilon...

Három hónapja szedek Mercilon tablettát, sok helyen olvastam kellemetlen dolgokat a fog.gátlókról, de nekem semmi problémám nem lett tőle, ez mennyire általános (lent magyarázok)?

Figyelt kérdés

Persze a mellem feszül tőle (még most is, de nem zavar különösebben, és nem is nagyon), de menstruációs görcseim mostanra TELJESEN megszűntek. előtte nagyon erősek voltak, szóval ez számomra nagyon jó. A pattanásaim eltűntek.

Másoktól állandóan a kellemetlen élményeket olvasom a fogamzásgátlókról, tartottam tőle, de valahogy semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Ez mennyire lehet általános? Szerencsés lennék?

Ja, és az elején (talán még most is) nem hogy nem csökkent a libidóm, hanem...! El tudjátok képzelni :))


2009. márc. 27. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ez fasza,és mi a probléma? Eltalálták a számodra megfelelő gyogyszert,örülj neki.Amúgy a fogamzásgátló kellemetlen mellékhatásai nem 3 hónap után jöhetnek elő,hanem több.
2009. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy van probléma? mit kell belekötni? feltettem egy kérdést amire kíváncsi voltam, mi bajod van ezzel?
2009. márc. 27. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem nagyon egyénfüggő: ami egyiknek beválik, a másiknak a legkevésbé sem.


Én is hasonló pozitív változást tapasztaltam anno, mikor (úúú ezer éve, na jó, csak 11 :D ) elkezdtem szedni a tablettát ( és én is mercilont szedtem/szedek amúgy)

De voltak olyan osztálytársnőim, akiknek rémes mellékhatások jöttek ki ugyanettől a bogyótól.

Szóval mi tényleg szerencsések vagyunk sztem, hogy elsőre sikerült a nekünk megfelelőt megtalálni.

2009. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ezt írták először, én is nagyon örültem, hogy nincsenek mellékhatások. Aztán amikor egy év után már alig szeretkeztünk a párommal, mert nekem sose volt kedvem hozzá, akkor elkezdtünk gyanakodni, és váltottam.

Azóta minden rendben. De ilyen probléma bármikor előjöhet nálad is.

2009. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt a fajtát szedem és nem 3 hónap után jöttek a kellemetlen mellékhatások hanem utána, már másfél éve szedem. A libidóm csökkent, de nem vészesen hálistennek, ja és azóta folyton előjön a hüvelygombám! De nyugi, ez nem csak a Mercilontól, alapból a fog. gátlótól van.
2009. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is Mercilont szedtem 3 hónapig, de nekem egyáltalán nem vált be. Első hónapban egyáltalán nem kívántam a szexet, második hónapban nem volt különösebb gondom vele és a 3. hónapban az összes lehetséges mellékhatás kijött rajtam. Erősebb görcsök, mell feszülés, hangulatváltozás, libidócsökkenés stb... :S
2009. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be :)

Nálam a Mercilon nagyon bejött ezt szedem már 3 éve :)

Amúgy ha más fogamzásgátlók fórumait meg nézett ott is ugyan olyan kritikák vannak mint pl: ezzel kapcs.


Az a lényeg hogy, neked jó legyen... :) másik meg kit érdekel hogy, neki nem jött össze (keresett másikat) te nem ő vagy... hiába osztja a gyógyszert neked bevált :) és kész lényeg letudva :)

2009. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, ennyi...Nem kell túldramatizálni a dolgot és kétségbe esni, mert nem szenvedsz a mellékhatásoktól..
2009. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik megértették a kérdést, és értelmes választ adtak.
2009. márc. 27. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon szerencses vagy. nekem abba kellett hagynom (masfajta fog.gatlot), mert olyan migrenjeim voltak tole, h elofordult, h hanytam is, a melleim egyre jobban feszultek, h mar hasonfekudni nem is tudtam, ha parom hozzajuk ert, elloktem, ja es a libidom is a minimum ala csokkent.

allandoan fertozeseket kaptam el, mert eltunt a termeszetes huvelyfloram, ami vedett volna.

na most, h nem szedem, tok jol erzem magam, alig egyszer-egyszer faj a fejem, kozel sem annyira, mint elotte

viszont! most, h nekem lenne kedvem, parom fel, h teherbe esek, es most meg ezert keves...sot, sokkal kevesebb. mikor megnyugszik, h megjott, akkor lelkes, aztan ket het mulva ugy kell "megeroszakolnom", amig meg nem jon.


nagyon szerencses vagy, es szerintem beszelj a dokiddal, h hogyan tudod egyensulyban tartani a huvelyfloradat, es minden tokeletes. :)

2009. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!