Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy a gyogyszer...

Terhes vagyok vagy a gyogyszer hatása?

Figyelt kérdés

Egy éve szültem, szeptember óta szedem a Cerazette fogamzásgátlót. Még szoptatok, de február közepe óta csak napi 2-3 alkalommal. Április elején meg jött a mensesem három hétig tartót, de nem volt egyenletes hol erősebb, hol csak pecsételt hol nem is volt. Védőnő tanácsát ki kértem h forduljak-e orvoshoz, de szerinte ez még normális első vérzésnek. Májusba nem jött meg ekkor már orvoshoz fordultam ki szerint nem volt normális a hosszant elhuzodo vérzésem, de akkor ő mér nem tuddot mit megálapittani az okrol. Terheséget ki zárta.De már tüszö éresem van.

Azóta se jött meg. Ez lehet normális? Más is tapasztalt ilyesmit?


2011. jún. 30. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Párod, nagymama, barátnő, valaki csak van. Egy 1 éves gyerkőcre nem olyan nagy kihívás vigyázni. Pláne, ha előre megbeszélitek.
2011. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!