Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Uro-Vaxom nevű gyógyszer hatása?

Uro-Vaxom nevű gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arra lennék kiváncsi,hogy aki használta,volt e valamilyen eredménye.Tudom hogy mindenkire másképp hat.Gyakran felfázom és most egy ilyen 3 hónapos kúrát írtak fel nekem.Sajnos 1 havi adag 7000 ft...Bármilyen információt elfogadok evvel kapcsolatban,mert az interneten nem jártam sikerrel.Előre is köszönöm a válaszokat
2009. máj. 22. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem használt, pedig nagyon sokáig, kúraszerűen szedtem én is. én is hólyaghurutra hajlamos vagyok. sok témába vágó fórumot olvasok, és több helyen is azt írták lányok/nők, hogy náluk se használt az Uro vaxom. pénzkidobás. több orvos is mondta nekem, hogy ez placebohatáson alapuló kamuszer.

amúgy a kanadai tőzegáfonya kapszula ezerszer többet ér!!

2009. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm szépen a válaszod.valóban sok fórum van evvel kapcsolatban,változók a vélemények,de csak 1-2 eset van amikor hosszan tartó hatásról beszél valaki.az áfonya hatásairól viszont nagyon sok helyen írnak,lehetséges hogy inkább azt próbálom ki.
2009. máj. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!