Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervem mindentől...

A nemi szervem mindentől csíp, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
A szexuális együttlét számunkra a párommal szinte lehetetlenné vált, mert semmilyen síkosítót nem tudunk használni. Olajak, krémek, síkosítók, óvszer.. minden csíp! Síkosító nélkül pedig nem vagyunk elég nedvesek és úgy meg dörzsöl és fáj.. mitől lehet a csípés? hogyan szexeljünk?
2011. jún. 29. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen hüvelygyulladásod, azt azért nem tudom elhinni,hogy mindenre allergiás lehetnél.Próbáljátok még ki a tiszta vazelint, semmi adalékanyag nélkül. Gyógyszertárban kapható.
2011. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, mert ez nem természetes!
2011. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet elkaptál valami fertőzést. :/ Menj el nőgyógyászhoz! Az a legtisztább..mármint ő jobban tudja a választ mint mi, látatlanban. Amúgy pont ma csípett nekem is, vagy égetett. Nekem máskor nem szokott pedig.. De ez mellékes. Bocsi, hogy nem tudtam segíteni.
2011. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg , hogy pettingeltek végig és akkor csak benedvesedsz. Olya nincs , hogy egy 18 éves lány nem nedvesedik be eléggé.
2011. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemrég voltam nőgyógyásznál és azt mondta minden rendben van. Nem hinném hogy fertőzés,mivel amióta szexelek sajnos azóta csíp minden, nem csak az utóbbi időben jelentkezett.

Egyébként elég sokat megy a petting szex előtt és be is nedvesedem de mégsem eléggé ahhoz hogy minden klappoljon..nem tudok mit tenni.. a vazelint majd kipróbáljuk:)

2011. jún. 30. 01:32
 6/6 anonim ***** válasza:

próbáljátok ki a Sába síkosítót

bioboltban árulják

2011. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!