Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell tudnom a loop konizác...

Mit kell tudnom a loop konizációról? Meddig kell kórházba lenni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm. (azok írjanak, akiknek volt már).
2011. jún. 26. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem igaz, hogy még nem volt, de hamarosan lesz. Ma jelentkeztem be épp egy orvoshoz Pestre. 13-án megyek, és már azonnal el lehet jönni a műtét után, tehát nem kell befeküdni. Én mondjuk nem kértem altatást. Állítólag pár perc az egész. Én hülye már megnéztem róla egy videót, de nem ajánlom. A lényege, hogy egy wolfram hurokkal kimetszenek egy szeletet a méhszájról (ez egy olyan eszköz, amit én egy zöldséghámozóhoz tudnék hasonlítani), majd lézerrel elsütögetik. Ez fog idővel szépen újrahámosodni. Pár napig vízszerű folyásról beszélnek pár fórumon. Nagyon bízok benne, mert nekem nagyon sok gondot okoz, és állítólag ez nagyon jó módszer, a fagyasztás meg ecsetelgetés nem tanácsos az én orvosom szerint. Mondjuk az enyém elég durva, elég erősen vérzik néha, a múltkor 1 hétig voltam miatta kórházban (mégsem műtöttek meg a dilettánsok). Ahova én megyek, elég húzós az ára, 85.000 ft, de már meguntam a henteseket. Nővérem ugyanott csináltatta 4 éve, és nyoma sincs neki. Neked mikor lesz, és hol csináltatod? Szívesen cserélnék veled tapasztalatot. 28/N
2011. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, hogy írtál. Júli 11.-ére kaptam időpontot Veszprémbe a műtétre. Igazából nekem tiszta méhszájam van,nem vérzik semmi,nem fáj semmim, csak a citológiám lett p3-as (állítólag beljebb van a probléma)... Nekem nem ajánlották fel,hogy lehet érzéstelenítve, csak az altatásról volt szó, ezért nekem a műtét után 1-2napot kell bent lennem ( ma voltam a kórházba, azért tudom már).

Szorítok Neked, és írj, hogy mi újság Veled.

2011. jún. 28. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét holnapra!!! Jelentkezz, ha hazaértél! Én szerdán megyek...:S
2011. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jelenleg minden oké, 3infúzión már túl vagyok, és talán már fel is állhatok. neked is sok sikert, írj
2011. júl. 11. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Végre én is túl vagyok rajta!!! 10 perc volt az egész, és végül 90.000 lett. Nekem nem volt kellemes, de túl lehetett élni. Azóta semmi panasz, kicsit görcsöl a hasam, de nem vészes. Volt egy másik csaj is, neki vérzett utána, nekem egyáltalán nem. 2 hét múlva küldi e-mailben a doki a szövettan eredményét. Akkor kell visszamennem a saját dokimhoz is. Remélem ezután egy életre elfelejthetem, hogy valaha volt egyáltalán ilyenem. Most egyenlőre azon agyalok, hogy menjek-e holnap dolgozni. Jó gyógyulgatást Neked!
2011. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is görcsöl, de az altatás miatt még most is gyenge, erőtlen vagyok...

Én is reménykedem, már csak as szövettan miatt félek...nem kicsit.. de azért reménykedem. Az orvos azt mondta nem látott semmi elváltozást, így reménykedhetem csak, hogy minden rosszat kivágtak..

2011. júl. 14. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked, biztos minden rendben lesz!!! Nekem 2 hét múlva lesz meg a szövettan eredménye. Különben ma már nem görcsölt a hasam, viszont volt egy kis vízszerű, majdhogynem színtelen folyásom. Ma már dolgozni is mentem. Beszéltem telefonon a helyi dokimmal, pár nap múlva azt mondta vérezni fog, akkor majd fel kell hívnom, és mondja majd mi a teendő.
2011. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Van már eredmény?
2011. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!