Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz vagy simán teljes vérvizsgálatra kimutatható lenne mi okozza a súlyos aknés bőrt nálam?

Figyelt kérdés
nőgyógyászhoz menejk vagy szakrendelésre teljesn vérkép vizsgálatra?17 éves vagyok tudom,ohgy még bban a korban,de semmi külső antibiotikumos krém se segített semmi se ezért szerintem belső oka an nem csak a szokásos pubertás.
2011. jún. 23. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben bőrgyógyász. Ha ő nem tud segíteni akkor meg endokrinológus.
2011. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
voltam már bőrgyógyásznál és ő csak a sotert és rocautant belső szert ajánlotta ami kb méreg és nem szedhetem be.
2011. jún. 23. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy szeded a gyógyszert vagy ragyás maradsz...

Én is szedem a Sotretet és még élek, csak nem pattanásos a bőröm. Egyedül arra kell figyelni, hogy az ember használjon gyakran ajakzsírt, mert nagyon kicserepesedhet a száj tőle.

2011. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zyneritet próbáld ki, 2 hét folyamatos használat után, be kell válnia.
2011. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrklinikára, nekem a pikkelysömörömön segítettek sokat. Befektettek, 1 hete elvoltam, kentek, kezeltek, kutattak.
2011. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem szedhetem a sotretet mert kivizsgáltak előtte és nem bírná el a szervezetem hidd el ha meggyógyítana bármit beszednék....

zyneritet használtam több hónapig ls nem használt.

2011. jún. 23. 23:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Orvosi kivizsgalas!

Altalaban a belekben, a majban vagy a veseben fellepo verboseg vagy emesztesi rendellenesseg, de oka lehet a serdulokori hormonalis kiegyensulyozatlansag is.

Az akne altalaban jol gyogyithato gyogynovenyekkel es megfelelo etrenddel.

Keruld a zsiros eteleket, a fuszereset, a cukrot, a savas eteleket es italokat.

Ezek helyett, teljes gabonafeleket, hevelyeseket, fott zoldsegeket, keves halat es baromfihust es mertekkel az evszaknak megfelelo gyumolcsoket.

Keszits teat a kovetkezokbol:

szasszafraszgyoker kerge, szarszaparillagyoker, bojtorjangyoker, fodros soska, pitypanggyoker es voroshere. 3 dkg-ot fozzel fel liter forro vizben 15 percig. es ebbol igyal naponta 3 cseszevel.

Gyogynoveny szakuzletben tudod ezeket beszerezni. jobbulast!

2011. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belgyógyászhoz menj és kérj egy terheléses cukor és inzulin vizsgálatot. Ha az éhomi inzulinod 5 felett van, a terhelt pedig több az éhomi 5x-ösénél illetve 25-nél, akkor a ciklus 3. napján érdemes egy hormonsort csináltatni a következőkkel, LH FSH, ösztradiol, prolaktin, progeszteron,tesztoszteron, és egy TSH-t is nézess,ez a pajzsmirigy hormon. Hajrá!
2011. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jún. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!