Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnövekedést nem lehet...

Mellnövekedést nem lehet gyorsítani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
13/L vagyok. Szinte semmi mellem nincs. Már vagy 2 éve kezdett el nőni, de egyáltalán nem látszik. Megállt a növésben, és azóta semmi. Az osztálytársaim folyton beszólnak, hogy megjött Miss kismell, vagy a szememre vetik, hogy miért nincs még mellem, folyton cikiznek, és van, hogy sírva jövök haza. Ne mondjátok azt, hogy vannak kismellűek, mert ez nem kis mell, hanem semmilyen mell. A beszólásokat már nem lehet nem észrevenni. Az összes osztálytársamnak van már, én meg még egy rohadt trikót sem vehetek fel, ami csinos, mert persze rögtön jönnének a beszólások. Nincs valamilyen torna, vagy bármi más?
2011. jún. 23. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nincs. A legjobb megoldás, ha letojod a fejüket, esetleg megkérdezed, hogy az életükben elért legnagyobb eredmény az, hogy nő a mellük, vagy mitől vannak úgy oda?

Meg vegyél olyan ruhát, amiben nem látszik, mellrészen fodrosak előnyben. Nyugi, meg fog nőni, de ezt nem lehet gyorsítani sajna.

2011. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Hova sietsz? Még nem rég kezdtél fejlődni, rengeteg ideje van még a mellednek nőni.
2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy más lánynak mekkora a melle! Fogadd el a Te melleid olyannak amilyenek! Mindenki más időben fejlődik.
2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég hülye sok mai tini, hogy ilyenért beszólnak! Úgy látszik a szüleik azt elfelejtették nekik elmondani, hogy senki nem fejlődik egyformán és senkit nem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire érett!
2011. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen nem tudsz gyorsitani, de nőni fog majd, ne aggódj. Én pont az ellentáborba tartozom, nekem nagy melleim vannak, de ha lenne más mód a műtéten kivül, hogy kisebb legyen, biztos kipróbálnám. Lehet, hogy sok férfinak a nagy mell az ideálja és sok nő álmodozik arról, hogy milyen jó lenne nagy mellekkel élni, de a nagy ciciknek súlyuk is van, ami miatt melltartó nélkül nem mindig állnak szépen (nekem szerencsém van, enyémek egész szépen állnak), de a bőr hamarabb nyúlik meg, mint a "normális" ciciknél. Na meg egy-két férfi elismerő megjegyzése nem kompenzálja a hátfájást. :) Szóval ne aggódj, neked is nőni fog még, testalkattól és genetikától függ az egész. A csúfolódok pedig akkor is piszkálnának, ha nagyobb melled lenne. Nekik ilyen a természetük, szóval fel a fejjel. :)
2011. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
lassan 17 éves vagyok és alig van mellem...át tudom érezni a helyzeted..:\
2011. jún. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szoja fogyasztásátol nohet a mell,de nem szabad azt sem tulzásba vinni,mert felboríthatja a hormonháztartásodat,foleg ilyen fiatalon,és komoly egészségugyi problémákat okozhat.
2011. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok. ugyanez a problémám.


utolsó kb. mennyi idő után látszik a változás? xPPP

2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem nő meg addig jó a push-up-os melltartó, csak ügyelni kell arra, hogy "természetes" hatása legyen.(Arra gondolok, hogy ne 2 kosárral nagyobbat vegyél, hogy elálljon a mellkasodtól)
2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerosom sokszor fogyasztott szojábol készult termékeket,és azt vette észre,hogy valamivel nagyobbak lettek a mellei pár honap alatt.

Ez azért van,mert a szoja és még néhány novény,étel fitoosztrogéneket tartalmaz,és ettol lett nagyobb a melle.Itt most nem kell oriási változásra gondolni.Kicsivel lett nagyobb.Mi észre sem vettuk,o látta a tukorben,nem volt szembetuno a változás.Azt nem tudom,miután abbahagyta a szojafogyasztást,visszaállt-e a régebbi méretre.

Nekem is menstruácio elott valamivel nagyobbak,és feszulnek,mert ilyenkor osztrogének termelodnek a szervezetben.

A természetes osztrogének fogyasztását,mint pl a szojáét sem szabad tulzásba vinni,mert tobbet árthatsz vele,mint használsz.

Te még fejlodésben vagy.Es hidd el én is pont igy voltam mint te,és késobb nagyobbak lettek a melleim.

A fejlodést nem tudod siettetni.

2011. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!