Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szüntessem meg ezt a...

Hogyan szüntessem meg ezt a negatív gondolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, és unjátok, ezért bocsi :/ Még nem jött meg, és tisztára bebeszélem magamnak, hogy nem is fog, főleg, mert anyának 12 évesen jött meg, én meg 13 vagyok. És főleg hogy még a fehérfolyás sem mindig normális, mondtam anyának, és hogy menjünk el orvoshoz, de ő biztos benne hogy nem lesz tőle semmi bajom... Most félek, hogy ettől meddő vagyok, és hogy nem is fog megjönni :( Mert ha ezt gondolom akkor biztos nem fog ugye? :/ Folyton ez jár az eszemben. :(
2011. jún. 20. 12:13
1 2
 11/12 anonim válasza:

nekem is utoljára jött meg az osztályban 14 évesen :)

addig örülj míg nincs meg!

2011. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még fölösleges orvoshoz menni. Az én anyukámnak is 12 évesen jött meg és én is aggodtam amikor 13 éves voltam, hogy miért nem jött meg. És végül megjött 14 évesen. Szerintem ne aggodj lehet, hogy csak késöbb érő tipus vagy. Nem feltétlenül akkor kell neked is megjönnie amkor anyudnak. Ha 16 éves korodig sem jön meg akkor kell menjél orvoshoz. De ha tényleg nem tudsz megnyugodni akkor menj el, hogy nyugodj meg, de szerintem nincs semmi baj.

16/L

2011. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!