Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szüntessem meg ezt a...

Hogyan szüntessem meg ezt a negatív gondolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, és unjátok, ezért bocsi :/ Még nem jött meg, és tisztára bebeszélem magamnak, hogy nem is fog, főleg, mert anyának 12 évesen jött meg, én meg 13 vagyok. És főleg hogy még a fehérfolyás sem mindig normális, mondtam anyának, és hogy menjünk el orvoshoz, de ő biztos benne hogy nem lesz tőle semmi bajom... Most félek, hogy ettől meddő vagyok, és hogy nem is fog megjönni :( Mert ha ezt gondolom akkor biztos nem fog ugye? :/ Folyton ez jár az eszemben. :(
2011. jún. 20. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy a fehérfolyásod nem normális? Pontosan milyen? Egyébként 16 éves korodig nem kell aggódnod a menstruáció miatt. Ha addig nem jön meg, akkor menj orvoshoz!
2011. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pont olyan, ami fertőzésre utal. De nem mindig, de elég gyakran. Pl. olyan darabos. Hiába mondom anyának nem akar elvinni, én pedig egyedül nem szeretnék menni :( de ez is befolyásolja nem?
2011. jún. 20. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:

ezt a negatív gondolatot fordítsd át pozitívvá :) Örülj, hogy nem jött még meg. Gondolom kezdetben úgyis betétet használnál, az meg tisztára olyan mintha pelenka lenne rajtad :)

Ne aggódj, szerintem 15-16éves korodig normális, hogy nem jön meg :) ha az után se, akkor érdemes dokihoz fordulni.

Az, hogy anyukádnak 12 évesen jött meg, nem azt jelenti, hogy neked is meg kellett volna. Lehet későn érő típus vagy :)

2011. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó lenne ha elmennél orvoshoz, ő megvizsgálna és megnyugtatna hogy meg fog jönni ha meg valami fertőzésed van azt kezelné
2011. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne, ha elvinne Anyukád orvoshoz. Nehogy valami baj legyen.
2011. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem akar, hiába mondom :( Mindig azt mondja, hogy nem lesz semmi bajom, majd elmúlik :(
2011. jún. 20. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szüntesd meg ezt a gondolatot mert mindenki más típus és attól hogy anyudnak 12 évesen jött meg először még nem biztos hogy neked is akkor kell. Valószínű tényleg későn érő típus vagy emiatt nem kell aggódnod. És inkább örülj hogy nem kell még ezzel szenvedned, rendkívül lehet utálni a mensruációt ...
2011. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem visz, menj egyedül a háziorvosodhoz (gyerekorvos), majd ő segít.
2011. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Anyukád nem visz el, és egyedül sem akarsz menni, kérd meg valamelyik rokonod, vagy barátnőd, hogy kísérjen el! Anyukád azt akarja, hogy nagyobb bajod legyen?
2011. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

gyereknőgyógyászatra egyedül is mehetsz

melyik városban laksz?

2011. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!