Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgáltak már titeket valamil...

Vizsgáltak már titeket valamilyen dokinál teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés
Nem műtétre gondolok, vizsgálatra.
2011. jún. 17. 03:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Iskoladoki. Először bugyiba, melltartóba kellett bemenni később azt is levettette, úgy vizsgált:S
2011. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon nem normális. Sőt lánynak ha vizsgálja a puncit, akkor is csak ránézésre teheti, hogy a korának megfelelően fejlődik-e. De soha nem mondhatja az orvos, hogy meztelenre vetkőzzön. Ha felül vizsgálja, akkor alul nem kell levetkőzni. Ugyanígy fordítva. Ha alul vizsgál, akkor nem kell felül levetkőzni.
2011. jún. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért ne lenne szabályos? Elvileg minden orvosnak meztelenre kellene vetkőztetnie a pácienst, hogy semmi se kerülje el a figyelmégét. Az más kérdés, hogy nem szokták, mert idő sincs rá, meg a betegek is hisztiznének.
2011. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyem küldött el orvosi vizsgálatra, nyáron 40 fokban rövidnadrágban alsó nélkül mentem el. Az asszisztensnő mondta vetkőzzek le alsóra. Én bementem a rövidnadrágban, amikor a dokinéni meglátta azt mondta vegyem le, mert így nem tud megvizsgálni. Mondtam nincs alsó rajtam, a válasz nekik nem gond. Levettem az a rövidgatyót és ott álltam egy szál semmiben. Azután jól megvizsgáltak tetőtől talpig kb. 10-15 perc meztelenül. Még szerencse nem vagyok szégyenlős. Jól meg is jegyezték a sztorit, mert egy év múlva amikor újra mentem meg is jegyezte az asszisztens csaj amikor alsóban mentem be, hogy túl vagyok öltözve...
2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hu az durva lenne!!Nem szeretném..
2011. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A történelem ismételte önmagát a munkahelyen megint nem szóltak előre a vizsgálatról és mint pár éve megint alsó nélkül mentem vizsgálatra ugyanaz a doktor és asszisztens, most már simán meztelenül mentem be, volt is megjegyzés...
2011. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az iskola dokinál kellett levenni a szoknyát vizsgálatra,de nem volt rajtam bugyi és melltartó se.De szerencsére nem vagyok szégyenlős.Mivel vegyes osztályban vagyok,egyszerre 3-an voltunk bent én és még 2 fiú vetkőzött.Felkészültek a vizsgálatra.Én meg ott hajlongtam a dokinak..na mindegy .


14L

2011. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2-3 éve bőr gyógyászhoz kellett mennem vizsgálatra mert a bőröm néhány helyen teljesen ki száradt és semmi krém nem hozta helyre, egyik láb ujjamon is volt valami változás, ami nem tetszett se nekem se a dokinak. először nem is kellett le vetkőznöm egyáltalán csak a pulcsit meg cipőt vettem le meg persze a zoknimat, fel írt valami kenőcsöt és mondta hogy 2-3 héten belül menjek vissza. Vissza mentem semmi változás nem volt doki újra megnézte és most jobban és közölte velem hogy vetkőzzek le meztelenre mert neki nagyon nem tetszett a dolog, hát kénytelen voltam le venni az összes ruhámat kb 10 percig voltam a rendelőbe teljesen meztelenül asszisztens jó fej volt mert egyáltalán nem nézett oda az orvos is csak a munkáját végezte ahogyan azt kell. Nem vagyok szégyenlős fajta csak az zavart az egészben hogy 5 percig vizsgált fel írt valami másik kenőcsöt meg be utalt vér vételre ez idő alatt ameddig a papírokat írta addig nem öltözhettem fel és ott ültem a széken szinte egy szál semmiben, ez szintén 5 percig volt majd megint megnézett még valamit a lábamon és akkor mondta hogy fel öltözhetek, nő volt az orvos szóval nem egy perverz faszi, de nem csináltam ebből ügyet mert rohadtúl nem zavart hogy ott vizsgál csak az hogy meztelenül kellett ott ülnöm a semmiért, de legalább nem engem stíröltek. 19/L
2011. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is volt iylen! Börgyógyásznál pl! 30 körüli dokinö, hát neme felállt elötte, ö is megjeygezte a sztorit, mert mikor mentem controlra megkérdezte, hogy ma is kanos leszek -e.
2011. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iskolai vizsgálatnál volt. Olyan volt hogy külön öltöző rész volt. Kicsit késésbe volt a dokinő ezért egyszerre 3 fiú ment be és mondták hogy alsóra vetkőzzünk le. Majd mindhárman bementünk a vizsgálóba. egyesével oda mentünk a dokihoz és mondta hogy húzzuk fel megnézte elölről majd meg kellett fordulnom és lehajolni, megfogni a bokám. Nem csinált semmit csak nézett. Utána mondta hogy ne menjünk vissza az öltözőbe mert siet ezért gyorsan megcsinálta az asszisztens a mérlegelést meg a többit végig meztelenül.
2014. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!