Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesztől ezek a tünetek...

Menszesztől ezek a tünetek lehetnek? (olyan ritkán fordul elő). PMS vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!....

Előző alkalmakkor csak ritkán fordult elő ilyen..de szokott néha néha lenni.

Már a menszesz megjövetele előtt 3 napig fájt a fejem...aztán hőemelkedésem lett,a nyirokcsomóm is megvan duzzadva,a herpeszem is kijött (10 ből 1 menszesznél kijön...)...

Tegnap este megjött...akkor csak zsibbadtam,de már akkor sem volt kevés vérzésem....a megjövetele előtt,viszont semmit sem éreztem...

Reggel viszont megint hőemelkedésem volt...

Most fáj a fejem (délután aludtam),és most lehet megint hőemelkedésem van...

Pedig Beteg nem vagyok...nincs semmi bajom:se hasmenés,se hányás,se szédülés,se semmi.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. jún. 16. 20:04
 1/3 Darcy01 ***** válasza:
A hőemelkedés egy kicsit furcsa, a többi szerintem lehet a PMS tünete, de a hőemelkedés is lehet, csak én még sosem tapasztaltam.
2011. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most egy óra alatt telt meg egy normál tampon... :(
2011. jún. 16. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek ezek a tünetek.Én 37 éves vagyok,sosem volt semmi problémám.Tavaly szültem,majd megmütöttek pajzsmiriggyel,azóta fél éve minden mensi előtt 4 nappal,rosszul leszek,fülzúgás,szédülés,rossz közérzet.Állitólag a mebsi előtt leesik valamiylen hormon,és az okozhat különböző tüneteket.
2011. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!