Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudtok javasolni hüvelyi...

Mit tudtok javasolni hüvelyi irritációra (nincs fertőzésem)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 29 éves vagyok, már kb. 2 éve szenvedek a hüvelyi irritációtól. Nincs semmi fertőzésem, orvosnál kivizsgáláson már többször voltam, a rákszűrésem is negatív. Eddig még semmi nem használt amit kaptam (CNS, Pimafucort, Canesten, Lactofeel, Protexin Gynophilus). Se folyásom, se fájdalmam nincs, csak folyamatosan piros, rettentően ég és viszket, a közösülés is fáj. Mensi előtt valamivel enyhül. Fogigátlót már több mint 2 éve nem szedek, tavaly augusztusban szültem. Mit javasolnátok ami enyhítheti ezt a kínzó érzést? Köszi!
2011. jún. 15. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szőrteleníted?
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen :S piros,és fáj szúr :'( és nem tudok mit tenni vele sajnos:S igaz nekem ált. bejön a primafucort vagy mi a neve.... és lehet h hülyén hangzik... majd a moderátorok ha olvassák jót röhögnek..xD Olyan mint ha orgazmusom lenne amikor elkezdem "vakarni" nagyon furcsa, elhiheted....
2011. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy időre letenném a fog.gátlót
2011. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

10:04-nek: igen, bár mostanában ritkábban az irritáció miatt (egy időben gondoltam hogy attól lehet, de mikor nem csináltam napokig, akkor sem javult).

10:06-nak: a pimafucort nekem már nem segít... egyébként nekem is ilyen érzésem van ha megvakarom, hogy mindjárt elmegyek...:)

10:11-nek: a kérdésben ott van, hogy több mint 2 éve nem szedek fog.gátlót...

2011. jún. 15. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Gynevac kúra. Nekem, lekopogom, bevált. Azóta rájöttem, hogy a bőr nem is piros ott, hanem világos rózsaszín normális esetben:)
2011. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és ne használj bolti illatszereket ott lent. Se tusfürdőt, se bolti szappant, intim törlőkendőt-szappant. Azok televannak parfümmel, szintetikus anyagokkal, amik irritálják, allergizálják a nyálkahártyát.

Használj Sövénykúti kecsketejes szappant, ez támogatja a hüvelyflórát és kíméletesen tisztít.

2011. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom amiket írtatok!
2011. jún. 15. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
egy jó dugást
2011. jún. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Segített végül valami?
2023. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!