Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint bepisiltem éjjel, hova...

Megint bepisiltem éjjel, hova menjek szégyenemben? 43/L

Figyelt kérdés
Már évek óta este rettegek mert hetente 1-2 szer szabályosan bepisilek. Van olyan hogy 2-3 hétig semmi gond de olyan is van hogy hetente 3-szor is megtörténik. Nappal semmi bajom, a gátizmaim rendben vannak de éjjel mintha ki lennék kapcsolva. Ma reggelre megint megtörtént ,nem elég hogy nagyon erősen menstruálok is, annyira átáztam hogy a térdemtől a nyakamig mindenre jutott. Annyira szégyenlem magam , a gyerekek még alszanak de a férjem nagyon nem örül a látványnak meg annak hogy reggel kicibálom a lepedőt alóla. Nem tudom mit csináljak, van amikor hetekig nincs gondom. Ma reggel a férjem azt mondta hogy jobban tennéd ha estére bepelenkáznád magad, hát ezt is meg kell élni....
2011. jún. 13. 07:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg paraszt vagyok, hál Isten jómódu, nem nélkülözők, van mit a tejbe aprítani! Akkor is undorító dolog, bár én néha beszarok a röhögéstől miket írkálnak egyes, böszme, magukat magyarnak való pondrók ! Hiába büszke nép a "magyar", de azzal nem megy semmire!
2011. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia szerrintem a pelenka is jó megoldás, a férjed már mondta hogy vegyél fel a Fiadnak meg a lányodnak mond el nyugodtan hisz az annyuk vagy megfogják érteni

Orvoshoz mindenképp menny el vele

2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!