Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót felírathatom...

Fogamzásgátlót felírathatom háziorvossal is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 08:20
 1/10 anonim válasza:
Szerintem csak nőgyógyász irja fel. Egy borgyogyasz sem ir fel fejfajas tablettat, mar probalkoztam:)
2011. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem írhat fel (változtak a szabályok). Muszáj elmenned szakorvoshoz.
2011. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig felírja a házidoki. Persze nem elsőre a nőgyógy., de a rendszeres adagot igen.

Nem fogok 3 havonta eljárni a nőgyógyhoz a 6000 ft-os magánrendelésére.

2011. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* Persze elsőre ...
2011. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer felírta a nőgyógyász, utána már a háziorvossal is felírathatod.
2011. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy éven belüli rákszűrésed és a nődoki már felírta egyszer, akkor a háziorvos is felírhatja.
2011. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg mindig azt mondja a háziorvos, hogy ő nem írhatja fel, pedig először természetesen a nődoki írta fel ezt a tabit.
2011. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még a háziorvos asszisztense is felírja, ha a doki nincs ott... mondjuk, ez nekem kényelmes, rákszűrésre pedig eljárok anélkül is.
2011. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt orvosa válogatja... amelyik eleve tablettaellenes, az nem fogja kiírni. :D

Én most nem tudtam elmenni nődokihoz, megkérdeztem a háziorvost. Lesett rám, kérdezte, hogy eddig mindig nőgyógyásszal írattam fel? Mondom igen. Hát ne izéljek, kiírja ő, csak legyen évente labor meg rákszűrés (szorult helyzetemben egyik se volt nálam, csak az előző adag doboza.

Szóval próbáld meg. (amúgy mivel semmiféle támogatás nincs rá, ezért simán felírhatja, sőt, nekem a bőrgyógyászom is írt már fel fájdalomcsillapítót, meg vasat, meg ilyesmiket :D)

2011. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régóta ugyan azt szedem, az éves rákszűrés után ad egy igazolást a nődoki, arra kiírja a háziorvos is.Ha nincs más nem is kell a nődokihoz menni!
2011. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!