Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló ilyen tapasztala...

Fogamzásgátló ilyen tapasztalatok mellett?

Figyelt kérdés

Anno 16 évesen írtak fel először Belara-t, másfél hónap alatt 7 kilót híztam anélkül, hogy többet ettem volna, kevesebbet mozogtam volna. (Kérem a válaszolókat, hogy a "tablettától nem lehet hízni" jellegű válaszokat mellőzzék, hisz a legtöbb kérdésben kiderül, hogy de, igenis lehet hízni.)

Akkor abbahagytam a gyógyszer szedését, elvoltam nélküle. A probléma azonban főleg a menzeszemmel van, ugyanis az első napon annyira görcsölök, hogy hajlamos vagyok ájulásra, hányásra. Egyszerűen megelégeltem azt, hogy ennyit kínlódom (semmilyen szervi gondom nincs), és azon gondolkodom, ideje lenne újra elkezdeni tablettát szedni. Ám ahogy látom most sincs bevált termék, ami senkinél nem okozott volna pl. hízás mellékhatást, pedig arra már nagyon nem lenne szükségem. Van valakinek valami ötlete? A Nuvaringet nem találom túl vonzónak, és sokak mellette is híztak. Mindenképp elmegyek majd dokihoz, hisz biztosat ő tud majd, de érdekelnének itteni vélemények is. Ki mit szed, mióta, mellékhatásokkal hogy áll (hízás, libidócsökkenés, fejfájás), mennyibe kerül háromhavi adag, stb.

Köszönöm!


2011. jún. 9. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az utolsótól kérdezném, hogy orvos mondta neked, hogy a tablettától van?

Mert ilyen tüneteket általában a gyógyszertúladagolás, azon belül is a pirin tartalmú gyógyszerek okoznak, pláne, ha túl sokáig szeded őket...

2011. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, minden fogamzásgátló leírásában ott van a mellkasi fájdalom/nehezített légzés mellékhatásként, csak szólok.
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!