Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rettegek! Mi lesz?

Nagyon rettegek! Mi lesz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Voltam nőgyógyásznál 2 hete mert nagyon fájt a hasam.Azt mondta hogy 33×38 mm -es az ovariumom.(petefészek)Akkor még nem fájt a hasam.De kb egy hete elkezdtem görcsölni.A háziorvos beküldött hogy nem-e vesekövem van.De kiderült hogy nincs.Megnézte az orvos és azt mondta hogy 40 mm-es a petefészkem.Rettenetesen fájt amikor nyomkodta azzal az ultrahangos valamivel.Azóta nagyon fáj,akkor is ha felállok.Holnap pedig megyek a nőgyógyászhoz mert megnézi ő is,és nagyon félek hogy fájni fog.Nyugtassatok meg valamivel.Szerintetek mit fog csinálni?Nagyon rettegek.
2011. jún. 8. 22:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Akkor még nem fájt a hasam *ANNYIRA
2011. jún. 8. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam nőgyógyásznál, nem kell megijedni. Még ha kicsit kellemetlen is lesz, az a fő, hogy ne legyen semmi bajod.
2011. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már nőgyógyásznál nem attól félek hanem attól hogy amikor ultrahangoz és megnyomkodja akkor nagyon fog majd fájni mert ma is fájt.Meg hogy lekell majd szívni vagy valami komolyabb bajom van.
2011. jún. 8. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj arra koncentrálni, hogy ha fáj is, már csak fél nap, és kiderül, mi baj van. Ha pedig tudják, mi baj, tudnak segíteni rajta: utána nem fog fájni. Ne félj.
2011. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és sok két hét alatt a két milliméter? Mert ennyit nőtt
2011. jún. 8. 22:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Most is szúrkáL,csak úgy magától.De az az érdekes hogy azt mondják hogy a bal oldalon van a ciszta akkor miért a jobb oldalon fáj?
2011. jún. 8. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, szóval ciszta. Az "csak jó", ha nő, mert akkor elég hamar eléri azt a méretet, hogy leszívják. Nekem nem nőtt (igaz, a térdhajlatomban volt), és évekig fájt. Mindig azt mondták, túl kicsi, hogy bármit csináljanak vele. Remélhetőleg olyan helyen van, hogy le tudják szívni / kiszedni.

A belső szerveknél meg nem mindig ott fáj, ahol a baj van. Ezt nemrég mondta nekem doki, amikor bordaközi ideggyulladásom volt...

2011. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!