Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergiás vagyok a Floragyn...

Allergiás vagyok a Floragyn kúp valamelyik összetevőjére. Mivel lehetne enyhíteni az allergiás reakció tüneteit?

Figyelt kérdés

Sajna úgy néz ki, hogy allergiás vagyok a Floragyn kúp valamelyik összetevőjére. Calcium sandózzal tudtam valamelyest csillapítani a hirtelen előjött tüneteket: duzzadt szeméremajkak, csípő-szúró érzés kívül-belül. Már máskor is előfordult, úgyanúgy a kúp használatakor.

Mi tud ilyenkor segíteni? Valami ötlet? Gondolom ilyenkor erős gyulladás van.


2009. márc. 20. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hüvelyzuhany? Előbb kimosódik a kúp...

Én kipróbálnám, langyos vízzel!

2009. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

De amúgy most így mást? A dokinak szólnod kellene!

Egyébként előfordul néha ilyen kúpok használatakor, hogy kellemetlenül érzel a felhelyezés után... Hja nem tart sokáig ez csak akkor normális dolog, gondolom te nem így vagy...

Doki!

2009. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, hogy a doki mivel tudna segíteni?

Én inkább házi praktikákra gondoltam. Egy alkalommal volt már hasonló. Akkoriban gyógynövények segítettek, szépen helyrejött, de elhúzódott kb. két hétig.

Az irrigálás nem tudom, hogy nem ront-e rajta? Az allergén anyagot lehet, hogy kimossa, ha még van, de egyébként...

2009. márc. 20. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is kalcium, ami a reakciót csökkenti, esetleg a szeméremajkak zuhanyoztatása olyan hideg vizzel, amit el tudsz viselni (ezzel a fuzzanatot ill . a reakciót tudod mérsékelni). Szerintem a nyálkahártya ezen részére fenistilt nem szabad kenni.

Másodszor pedig doki, aki az adott hatóanyagú kúp helyett másikat ír fel. Ha már máskor is előfordult ilyen, akkor nem lett volna szabad használnod ezt a kúpot, mert az allergiás reakciók egyre erősebbek lehetnek mindenhasználat után. Ne kísérletezz, annyit nem ér.


Jobbulást!

2009. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miben tudna segíteni a doki?

Hát amiért először is elmentél hozzá, abban, hogy meg gygógyít!

2009. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!