Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. babám után szeretnék...

3. babám után szeretnék spirált felrakatni? Hallottam jót is meg rosszat is róla.5 hete szültem, mikor tetethetem fel, és fájdalmas-e amikor fel rakják? Köszi válaszotok előre is.

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a szülés után 3hónappal rakták fel. csak jót tudok mondani, sokkal kevesebb panasszal jár a mensim, jóval kevesebb a vérzés is. nekem szülés után azt mondta a doki, meg kell várni legalább 1rendes mensit és a gyerekágyat, azán megbeszélhetjük. viszont 6hetesen megjött és utána nem volt semmi akadálya. Van akinek problémásabb, tudom, de én szerencsés vagyok.
2009. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a harmadik gyermekem születése után rakattam fel spirált, bár én 1 évet vártam vele. Addig gondolkodtam én is, vajon jó lesz-e. Most már 2 éve fent van, multiload tipusú, teljesen egyszerű spirál. Tudok róla jót és rosszat is mondani. Jó, hogy nem kell figyelni a védekezésre, nem okoz kellemetlenséget. A rossz oldala, hogy már többször késve jött meg a menstruációm, általában 1 hetet késett, majd bővebb volt mint szokott. Ilyenkor úgy érzem, hogy ez egy korai spontán vetélés volt, amit a spirál okoz. Bár lehet hogy csak képzelődöm. A felrakás pedig egyáltalán nem fájt.
2009. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után kb 2 hónappal rakták fel, egyáltalán nem fájt. Egy darabig nem is volt problémám vele, viszont utána összeszedtem tőle egy olyan gyulladást, amitől vagy egy hónapig dőlt belőlem a vér, lázas voltam stb. Akkor álltam vissza a gyógyszerre.
2009. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolut nem fajdalmas, azon ne is gondolkodjal. Nem faj amikor felrakjak, es amikor leszedik az sem. Kb. fel pillanat, egy enyhe csipest erzel, es kesz is.

Iszonyat erosen vereztem, szornyu volt! En emiatt vetettem le. Amikor visszamentem a dokihoz, mondtam neki hogy levetetni jottem, azt kerdezte, hogy eros a verzes? Emiatt vesszuk le? Mondom igen, folyik belolem.

En szeretnem lekottetni magamat, mar mindenkinek lehet. Szerintem a legegyszerubb megoldas.

2009. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!