Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3hónapig kimaradt a vérzésem....

Diabla kérdése:

3hónapig kimaradt a vérzésem. Ebben a hónapban megjött 3hete most viszont nem akar elmúlni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
orvos a megoldás
2011. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Elmentem az Sztk ba , sajnos meg sem vizsgáltak az állandó lakhelyemtől távolra költöztem és sajnos elveszítettem a taj kártyám persze ez nem azt jelenti ,h nincsen biztosításom csak , h nincs meg .Ha esetleg elájulok az utcán vagy komolyabban fogok vérezni ellátnak szerintetek .,? Postai úton várom a tajkártyát de naponta egyre rosszabbul vagyok.
2011. jún. 3. 08:39
 13/21 anonim ***** válasza:
05-31 10:13 vaok. Ez borzasztó, szegényke! El kellett volan látniuk!! Nem értem mé ienek..(csodálkoznak, h mé van annyi per..)
2011. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért csinálják ezt velem 1 telefonhívás és megvan a tajszámom, becsületesen fizetem a Tb .et és 1 darab papír miatt vagyok ilyen állapotban , mindig is tudtam a magyar ellátás nem 1 vészhelyzet, de sose hittem volna , h 1x ez történik velem.most már a magándokival sem érek semmit mert az is beküld labor vagy egyéb vizsgálatokra . köszönöm a hozzászolásokat ..Kívácsi leszek mi lesz ennek a végkifejlete, mert bár nem tudom mit fogok tenni de azt tudom , h így nem maradhatok ennyi készpénzem amikbe ezek a vizsgálatot kerülnek sose lesz a mai helyzetben
2011. jún. 3. 10:12
 15/21 anonim ***** válasza:
ma 09:46 vaok,írj nyugodtan nekem, kivi vaok mi lesz Veled.
2011. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat .Mint azt már írtam 1hónapnyi szenvedés után holnap sürgősségi ellátásban csinálnak 1 egészségügyi kaparást, nagyon félek de szeretném ha véget érne már ez a rémálom..

2011. jún. 7. 07:36
 17/21 anonim ***** válasza:

06-03 11:01 vaok "Szegény" Szorítok!! Lehet elkerülhető lett volna, ha időben lépnek, tesznek valamit..

Írj! Rem. rendben lesz minden!

2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ma Eü Kaparáson voltam 2hét múlva meglesz a szövettan és remélem kálváriám ezennel véget ért!
2011. jún. 8. 18:22
 19/21 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:06 vaok, ha gondolod írj privit.

Szorítottam! Rem. jobb lesz most már.

2011. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azért írok mert 1 év telt el a kaparás óta , voltak hónapok amikor kimaradt és volt h bőségesen megvoltés alig akart elmúlni most jun12.én ismét gyógykaparást csináltak és a 20ik napon vagyis mától ismét vérzek a probléma azóta is tart.
2012. júl. 2. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!