Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gombas fertozestol...

Candida gombas fertozestol elmaradhat a menstruacio?

Figyelt kérdés

1 napig tartott e meg 1 fel tampon se volt tele, mondhatni nem is voltam stoppon, mert szerintem annyira keves volt h nem mondhatom azt.

Vagy pedig a fogamzasgatlotol lehet? 2 honapja valtottam le a regi gyogyszeremet ARTIZIA-ra. amugy csinaltam terhessegi tesztet is es nem vagyok terhes.


2011. máj. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem megjött rendesen, amikor gombám volt, bár egy kicsit késett, de én nem szedek fogamzásgátlót. Szerintem menj el ezzel egy nőgyógyászhoz.
2011. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem éppen hüvelygombám van és a mensim is megvan:S ugyhogy nem mulassztja el a gomba.
2011. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is épp menstruálok,pedig gombás fertőzésem van.Szerintem a tabletta nem megfelelő számodra,de én a helyedben megkérdezném az orvosom.
2011. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!