Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlot szedek es meg...

Fogamzasgatlot szedek es meg van 1, megjohet hamarabb?

Figyelt kérdés
ez normalis?marmint meg ma lenne 1db.-om az utolso es megjott?
2011. máj. 28. 18:24
 1/4 anonim válasza:
Nem jöhet meg...csak abban az esetben, ha esetleg egyszer elfelejtetted bevenni, de akkor sem menstruációd lenne, csak barnás, pecsételő vérzés, mert összezavartad a dolgokat! mióta szeded?
2011. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat igen,barnas pecseteles... hat lassan 1eve. Januarba allitottam at a dolgokat es most van eloszor hogy ez elofordul ugyhogy nem tudtam mi a gond. Mindig hetvegen jott meg es eleg kellemetlen volt igy elorebb hoztam 3nappal,vagyis akkor nem vettem be az utolso 3szemet.
2011. máj. 30. 23:04
 3/4 anonim válasza:
Ilyet nem szabad csinálni, hogy előrébb hozod és nem veszel be 3 szemet...így a hatási is nagyon csökkenhet :) Inkább told el 3nappal, szedd tovább annyival, ahány nappal később szeretnéd, ez sem túl egészséges, de ezt lehet csinálni és így pecsételő vérzés sem lesz...így, h nem vetted be, felborult kicsit a hormonháztartásod
2011. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat mostmar keso... azota eltelt 5honap,remelem visszaall majd minden a regibe.abba a honapba csokkenhetett a hatas,mert azota ugyanugy szedem ahogy kene.
2011. jún. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!