Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt mr kellemetlen szitud a...

Volt mr kellemetlen szitud a magassagod miatt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem se. mér, neked?
2011. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
n153cm vagyok s rendszeresen csúfolnak az iskolban
2011. máj. 25. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt!Az osztályban én voltam a legmagasabb lány(16 év 171cm!),és olyanokat mondtak rám,hogy felhőkarcoló,égi meszelő,zsiráf,stb.akkor nagyon zavart,mert tényleg magas voltam,(vagyok)mindig alacsonyabb fiúkkal jártam,ezért is kinevettek.Sokáig bánatos voltam ez miatt,de ez ellen nem lehet mit tenni,én elfogadtam magam ilyen magasnak,és a csipkelődéseket is abba hagyták az embertársaink!Mindenki olyan amilyen,mindenki fogadja el magát olyannak amilyen!
2011. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen voltam 176 cm, és 13 évesen már úgy emlékszem nem én voltam a legmagasabb lány. Viszont emiatt nem cikiztek soha, egyébként ha megtennék csak nevetnék, mert modellalkat vagyok hozzájuk képest és csak büszke lehetek a magaságomra. Ha alacsony vagy akkor is pozitívan kell hozzá állnod, hodhatsz extra magassarkút is akár, míg én a mindennapokban nem igazán. Mindenben meg lehet találni a jót!
2011. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEm baj, gyúrd ki magad, kicsi a bors de erős, nagyobb ember meg nagyobbat esik.
2011. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én 159 cm vagyok (23/l) és sose volt bajom a magasságommal. szerintem nagyobb a lehetőség a pasiknál is, mert alacsonyabbakkal meg magasabbakkal is járhatunk :))

eddig mindig azt mondták a magasságomra, hogy aranyos :)

max. moziban nem túl jó, ha egy nagy melák elém ül és hajolgatnom kell oldalra, h lássak vmit

2011. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az előző válaszoló szavaival élve nagy melák vagyok ( kösz :) ). Igazából sose volt kellemetlen szitu belőle. Persze leszámítva, hogy nehezen találtam mindig is a magasságomhoz passzoló fiút. Egy idő után már nem is érdekelt a fiú magassága. Ez látszik is a férjemen:) Fél fejjel alacsonyabb nálam. A kapcsolatunk elején volt sokáig ebből kellemetlenség számomra. Nagyon sok idő telt el mire "mertem" kézenfogva menni vele az utcán. De elmúlt ez az érzés. Már régóta nem érdekel, hogy alacsonyabb.
2011. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Néha az osztálytársaim mamutnak csúfolnak. :) 13 vagyok,170 cm. Általában egy 150 centis osztálytársam szekál ezzel... De nem érdekel. :)
2011. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!