Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy herpeszem van? :O

Lehet, hogy herpeszem van? :O

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem a szeméremtestem bal oldalán egy piros foltot, de nem foglalkoztam vele, úgy gondoltam, hogy biztos a borotválástól kijött egy pattanás vagy ilyesmi....

De nem múlik el, folyamatosan ott van, csak egyik nap nem érzékelem, hogy ott van, nem viszked, de másik nap meg érzékenyebb, és nagyon viszked, piros és néha fáj is! :S

Az a bosszantó, hogy a páromnak van ez a betegsége, és pont ezért soha nem csináltuk óvszer nélkül, mindig nagyon figyeltünk!!! Mert tudtuk, hogy simán elkaphatom! :S

Csak az orális szexre tudok gondolni, vagy törölköző ilyesmi.... szerintetek???

Egyébként ma megnéztem alaposabban, és a piros folt közepében van egy pici pont, ami olyan mint egy pattanás, de mégsem az! :S

Írjatok valami okosságot léci, előre is köszi, egy 22 éves lány!


2011. máj. 25. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Így néz ki?

[link]


A herpesz jellegzetesen így néz ki. Piros alapon sok apró hólyag. És fájdalmas!

2011. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!