Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdogál a derekam és a hasam...

Fájdogál a derekam és a hasam 2 oldala felváltva, egészen lent. Rendben meg szokott jönni, de most folyásom van. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Nincs kapcsolatom,nem szedek gyógyszert.

Pár napja tart.Mikor elmúlt,rá pár napra olyan érzésem/fájdalmam volt,mint mikor megjön.Mitől lehet?


2009. márc. 13. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A folyás sokmindentöl lehet,attól függ,hogy milyen állagú,szinü..stb.(nögyógyászat-kenet)

Nekem a meses között,peteéréskor szokott fájni kicsit a hátam és enyhén görcsölök is,de csak egy napig,a menses utáni 13.-14.napon.Igy mindig tudom,hogy mikor van peteérésem,ennek köszönhetöen.Régen vezettem naptárba is,és igy számoltuk ki a rizikós napokat(teherbeesés).

Viszont ha a folyás rendszeres és nem normális mennyiségü,akkor bámi lehet.Nem muszáj szexuális kapcsolat ahhoz,hogy összeszedj valamit.

Ha nem mulik el,szerintem menj orvoshoz vele,azzal semmit nem veszitesz.

2009. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát..köszönöm,remélem semmi bajom. a folyás csak néha van,fehéres,nem sűrű,vagy büdös-semmi ilyesmi,csak nem szokott lenni ilyen jellegű gondom. köszönöm szépen a válaszod:)
2009. márc. 13. 16:20
 3/3 anonim válasza:
nem akarlak megijeszteni de nekem is igy volt és ki derült h petefészek cystám van de állitólag magától meg szünik menj el a nőgyógyra és kérj időpontot ultrahangra
2009. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!