Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsre?

Menstruációs görcsre?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a menstruációm! Eszméletlenül fáj a hasam, hányingerem van! Rettenetes érzés, és nem tudok vele semmit kezdeni! Próbálók feküdni/pihenni, melegíteni a hasam, de semmi ilyesmi nem segít! Mivel vasárnap van, így nincs gyógyszertár, gyógyszert nem tudok venni, de valami házi gyógymódot tudnátok ajánlani?

És esetleg holnap milyen gyógyszert vegyek ezekre a görcsökre? (NO SPA kizárva, mert csak meghánytat!)


2011. máj. 15. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki kell várni a végét... Nekem is mindig így van, minden hónapban hányok, nincs az a módszer amit ki ne próbáltam volna, és semmi sem segít... Sok barátnőmnek segít az, hogy pl egy fal mellett lefekszel, a lábadat pedig függőlegesen tartva a falnak támasztod. Bár nekem ez se segített. A jövére nézve pedig egy dolog van, ami segít: csökkenteni kell a cukorfogyasztást.
2011. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vok, gyógyszerügyben szerintem legjobb vmilyen kúp, mert az úgymond "ott" hat, és nagy előnye, h nem hányat meg... vmilyen paracetamol a legjobb.
2011. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyogynovenyteat fogyasszal es tegyel fel meleg borogatast a hasra.

Cickafarkfu-kamilla-anizs-komeny. Ezek kozul biztosan talalsz otthon valamit, tehat keszits ebbol teat.

Legkozelebb mar a ciklus elott kezdjel el fogyasztani gyogynovenyteat, tehat elotte egy hettel, s igy megfog szunni a panaszod.

2011. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Algoflex M!!!! Nekem mindig beválik. :)
2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem a mezei fájdalomcsillapítók mindig beváltak (pl.: Algoflex Forte) Csak is ez működött eddig, semmilyen más praktika nem. Bár ha hétvége van, vagy nem kell sehova se mennem, akkor nem veszem be, mert nem vagyok a gyógyszerek híve, inkább végigszenvedem azt az egy-két elég fájdalmas napot.


Bár mondjuk az én esetemben megfigyeltem, hogy étkezés után kb. fél órával jobban fáj, és ha kb. 2 órája nem ettem/ittam egy falatot se, akkor abbamaradt (mert addigra a wc-n minden kijött belőlem)... de ez saját észrevétel...

2011. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
meleg palack a hasadon...én is mindig hányo. meg hideg veríték van az arcomon.
2011. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2011. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Paracetamol. Nekem bejött. A no-spa-tól hányingerem lesz, a meristin nem hat.
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy különleges gyógynövény-keverék (ligetszépe, barátcserje, borágó stb.), amit a menstruációs görcsök enyhítésére fejlesztettek ki. Tudok adni próbára belőle. Akit érdekel, írjon privátot!


INGYEN próbára. Üzenem annak, aki azt hiszi hirdetek, és az okos agyával kimoderáltat! :)

2011. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!