Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Április.26. -a óta 3x véreztem...

Április.26. -a óta 3x véreztem, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Április.26.-án rendesen időre megjött a mensesem,3 napig volt, aztán május.2.-ától 7 napig vérezgettem,barnás is volt, mindig kevés, nem annyi mint mikor megvan de folyamatosan .Tegnap óta( május.14)megint vérzek,de tampont is kellett raknom,mégis kevesebb mint mikor megjön. 40 éves vagyok, 3 éve szültem azóta elég furán van meg de a nőgyógyászom azt mondja van ilyen...:( nem küld további vizsgálatokra. Furcsa alatt azt értem,hogy megjön,megvan rendesen 3 napig, aztán 2 napig semmi, aztán megint 1-2 napig vérzek ,így kb.8-10napig elhúzódik a mensesem. Tud valaki segíteni,volt valaki így? Most másik nőgyógyászhoz megyek, hátha...
2011. máj. 15. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet a változókor kezdete és a hormonok megkergültek?

van akinek már 40 évesen kezdődik.

vagy lehet csak más dolog miatt kergültek meg a hormonjaid.

doki biztos ki tudja deríteni, persze ha normális...

ha más nem, lehet egészségügyi kaparást csinálnak. :(

2011. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megvastagodhatott a méhnyálkahártya. Iynenkor valóban szoktak eü kaparást csinálni.
2011. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na neee...:(

köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!