Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vizeletem után véreztem...

A vizeletem után véreztem (pár cseppet). Mi okozhatja ezt? 17/l

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek
2010. jún. 4. 07:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem valószinű, legalább is nem tartom annak, hogy peteérésem lenne, mert a menstruációm után 16 nappal volt, viszont a hugyhólyagom fájt a vizelet végénél (legalább is,úgy gondolom.). Görcsöltem is, olyan felfázásos görcsként.


Lehet vesekő esetleg?

2010. jún. 4. 07:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy húgyhólyaggyulladás.


A vesegörcs nagyon brutális tud lenni, nem csak kicsit görcsöl.

2010. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hólyaghurut egyértelműen.

Menj el dokihoz, mert vesemedencegyull.lehet belőle, ha nem kezeled ki!!!

Sok tea,folyadék, semmi kávé,alkohol,fűszerek!!!kamillás langyos ülőfürdő első körben...nagyon kellemetlen tud lenni és gyakran visszatér, ha hajlamos vagy rá.

Nekem szexuális együttlét után szokott kijönni,úgy küszöbölöm ki, hogy együttlét után azonnal wc,nagy pisi,utána majdnem hideg vizzel alulról letusolok.

Ez bevállt eddig mindig.Felfázva még soha nem voltam, annak is ezek a tünetei.

A lényeg,magától nem fog elmúlni, kezelni kell.Nem jelemt feltétlenül fertőzést, a női szervezet genetikailag ugy van beáálitva, h rövid a hugycső, és könnyebben felszáll rajta minden baci sajnos:(

Jobbulást neked!!!!

2010. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!