Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki rendszertel...

Van itt olyan, aki rendszertelen ciklussal küzd? Vagy küzdött? Mivel próbálkozol? Mi segített?

Figyelt kérdés
35-45 napos ciklusaim vannak. Valaki hasonló helyzetben?
2011. máj. 14. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Iszom cickafark-palástű teát, és szedek Premens tablettát, hogy helyre álljon a ciklusom. A nőgyógyászom nem izgatja magát a dolog miatt. Felír Norcolutot, ha már rég nem jött meg, és clostit, amikor ment a babaproject. De ennyi.

2011. máj. 18. 19:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindeképpen keresd fel a www.antalvali.com - ot, ott nagyon sok hasonló helyzetben küzdőknek segítettek már.

Sok sikert, kitartás.

2011. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak Norcoluttal tudta meghozni a doki, de egyből azzal kezdte hogy ha nincs normális ciklusom a tabi óta akkor megint el kellene kezdenem szedni. Csak nem értem, hogy ha magától nem állt helyre egy év alatt akkor ha megint elkezdeném szedni mért indulna be?-így is full blokkolva van.. Ráadásul babát szeretnénk...
2011. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!