Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt az első jel, amiből...

Mi volt az első jel, amiből tudtad, meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Hány évesen jött meg? Mi volt az a fel, amiből rögtön rájöttél?
2011. máj. 13. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

13,5 éves voltam, most 28,5.

Első jel? Nem igazán volt...erre fel kell készülni időben, mikor nő a cici meg a szőrzet, meg baromi izzadságszagom volt előtte vagy fél évig,hiába kentem,fújkodtam magam bármivel. Olyan szagom volt,mint egy rakás hagymának...aztán egyszer csak megjött

2011. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13,5 voltam, most 19 vagyok. Nekem a hasam kezdett fájni, meg a hátam, de annyira hogy csak fetrengtem összevissza, nem bírtam felkelni se, gyógyszer se használt, aludni se aludtam egész éjjel. Bár nem gondoltam hogy azért fáj, vagy inkább csak nem akartam hogy azért fájjon.. :) Bár teljesen egyedi, mint látod, az előttem író kedves válaszoló semmit nem érzett közvetlenül előtte, nálad is bárhogy lehet. :)
2011. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évesen jött meg , most 14 vagyok .

Nekem mielőtt megjött , azelőtt már pár nappal nagyon görcsölt a hasam és fájt a hátam is , és nekem sem használt a gyógyszer. Aztán amikor megjött , még 1-2 hónapig erősen görcsöltem , de mostanra már kevésbé . : )

Habár , még mindig nem állt be rendszeresre .

2011. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

13 voltam reggel véres volt a bugyim és kész

nem volt semmi előjele

2011. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szokott fájni a hátam néha. még nem jött meg , de a hasam is szokott görcsölni :)
2011. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!