Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez baj vagy még normális? 12/L

Ez baj vagy még normális? 12/L

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! Ez lenne a 3. alkalom, hogy megvan. De eddig 26.-a körül volt mindig. (az a 2 alkalom legalábbis) és most 13.-a van és most kezdődik! Ez baj? vagy normális mert nem olyan rég jött meg?
2011. máj. 13. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen idő kell míg beáll rendszeresre. Még csak most kezdtél fejlődni.
2011. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A következő másfél-két évben még normális, ha ingadozik, vagy akár ki is marad. Kb ennyi idő, míg beáll.
2011. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

1,5-2 év míg beáll, a nagy büdös francokat. Tabletta nélkül SOHA nem fog PONT 28 napra megjönni, hanem csak kb-ra, 2-3 nap eltéréssel be tudod lőni, illetve az előjelenkből már fogod érezni, hogy mikor jön meg kb-ra.

de frankó, hogy ennyire tisztában vagy a saját tested működésével...

2011. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nyuginyugi :)
2011. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 77%-os, 12 éves korom óta menstruálok, 25 vagyok és SOHA nem szedtem tablettát, mégis napra pontosan 30 napra jön meg 15 éves korom óta. Amit mondasz, baromság, ne haragudj, de a testemnek és a nőgyógyászomnak szívesebben hiszek, mint egy pampogó idegbetegnek. Mi bajod? Elfogyott a tabletta?
2011. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg az,hogy "beáll", az ebben az esteben (frissen menstruáló lányoknál) azt jelenti, hogy nem marad ki hónap, és nem váltogatja a hónap elejét a hónap végével.


Persze ezt hiába mondom, gondolom, a nagy testismerő művésznek.

Nevetséges.

2011. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, csak hogy minden nő más és igen, a 99%-uknak NEM napra pontosan jön meg, hiába jártatod a pofád.
2011. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%os, nem tudom, mi bajod, a 83%os teljesen jót írt, és egy szóval se mondta, hogy napra pontosan fog megjönni. A stílusodból ítélve te most pont PMS.ben lehetsz :)
2011. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves pampogó, pofája a lónak van, meg neked, és kettőnk közül igencsak te vagy az, aki járatja, méghozzá feleslegesen. És még csak igazad sincs. Emellett pedig nem mondtam a kérdezőnek, hogy napra pontosan jár majd, ha ezt olvastad valahol, csináltass szemüveget...
2011. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"minden nő más"


Akkor te miről beszélsz, 77%-os?


"Tabletta nélkül SOHA nem fog PONT 28 napra megjönni, hanem csak kb-ra, 2-3 nap eltéréssel be tudod lőni, illetve az előjelenkből már fogod érezni, hogy mikor jön meg kb-ra."


Akkor nyilván ebben is más minden nő, és ezesetben egyáltalán nem tudhatod, ki mennyire ismeri a saját testét.


Gondok vannak, látom én.

2011. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!