Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szoktátok kezelni, ha...

Hogy szoktátok kezelni, ha felfáztok?

Figyelt kérdés

Tea, gyógyszer?? Mi a hatásos? Mennyi idő mire elmúlik??

Felfázáskor ugye nem jelennek meg kiütések??


2011. máj. 11. 14:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet attól is, hogy hideg van az irodában???
2011. máj. 11. 14:43
 2/10 anonim ***** válasza:
jó meleg fürdő nekem sokat segített, volt hogy azonnal elmúlt.
2011. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sok almalé, forró fürdő, egy cataflam éjszakára. jobbulást!
2011. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ráadásul nem otthon vagyok, és itt csak zuhanyzó van...:-(((
2011. máj. 11. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyél a kád vizébe sót. Az is jót tesz. Igyál nagyon sokat. Leginkább teát, vagy (bármi furcsa) sört. A lényeg az, hogy sokat kelljen pisilned.Akkor tisztul. Nekem idén volt már egy. Úgy fájt, hogy azt hittem nem élem túl. Sajnos el kellett mennem orvoshoz, mert a házi praktikák nem segítettek. Leflokint írt fel. Asszem 3 tabletta volt jó sok pénzért, de ahogy bevettem az elsőt,egy óra múlva jobb lett. Egyébként én azóta minden este kutyvasztok gyógyteát, és iszom egy pohárral. Kamilla,cickafark, zsálya.. Ezek segítenek ezeken a problémákon.
2011. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekünk is csak zuhanyzó van. Egy lavórba tettem meleg vizet és sót. Kicsit kényelmetlen, de hatásos.

Egyébként az előbb elfelejtettem írni, hogy nagyon jó még az is, ha törölközőt teszel a hasadra (alulra) és fekve meleg vasalóval "vasalod"

2011. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, remélem hamar elmúlik. gondolom uszodába ilyenkor nem lehet menni...:-( vagy?
2011. máj. 11. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem túl ajánlatos az uszoda, hiszen az hűvös víz. Szerintem várd meg, amíg kikezeled magad. Jobbulást :)
2011. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem sajnos nem használnak a "házi praktikák" :(

ha forró vízban ülök, úgy elviselhető, de csak addig, amíg benne ülök, utána már nem. Úgyhogy van otthon minden esetre antibiotikum vagy Nolicin (ez is anitibiotikum-szerűség), és azzal kezdek. Aztán beülök a kád vízbe (ha otthon vagyok), és kb. 1-2 óra múlva elviselhető lesz.

Próbáltam már gyógynövényt, pontosan nem tudom a nevét, de cak szenvedtem 5 napig, amíg szedtem, mert vártam a jobbulást...

2011. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!


Tudom, hogy régimódi, de én elmegyek orvoshoz. Most fel voltam fázva, kaptam 3 szemes antibiotikumot, és el is múlt tőle. Pedig már véreset pisiltem, és nagyon fájt.

2011. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!