Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem rendszeres a mensesem?

Miért nem rendszeres a mensesem?

Figyelt kérdés

Amióta bekerültem a középsuliba (1,5 éve) azóta nem menstruálok rendszeresen. Az elmúlt évben hatszor volt meg

Voltam kétszer orvosnál és mind a két alkalommal cysztát állapított meg. Gondoltam arra hogy a középsuli álltali stresses életvitel miatt lehet, akkor is ennek már rendszereződnie kellett volna. 3 éve menstruálok az első két évben viszonylag rendszeres volt ( megjött minden hónapban) de most nem tudom mit tehetnék?

Nem élek sexuális életet sem. Nagyon zavaró..

Ti mit tennétek a helyemben? Esetleg van itt valaki akinek hasonló problémái vannak/voltak?

A válaszokat előre is köszönöm!!

16/L


2009. márc. 10. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom rád ez mennyire igaz, de a stressz, nagy fogyás, soványság is okozhat ilyesmit.
2009. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem annyira stresses életet nem élek tény hogy nem stressmentes, de ez elkerülhetetlen...

fogyni mostanában nem fogytam

2009. márc. 10. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek 6 éve megvan, de eddig az elmúlt évben összvissz kétszer jött meg pontosan, mindig késik neki is.

Sok oka lehet,de van valami elnevezése is ennek, nem jut eszembe sajnos.:(

Viszont ha régen rendesen megjött, akkor menj el nőgyógyászhoz, nehogy később derüljön ki, hogy valami baj van.

2009. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!