Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, érzéketlen a mellem...

Segítség, érzéketlen a mellem egy része?!

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 80/F-es melltartót hordok.

A mellem alsó részénél, kb 3 ujjnyival a bimbóudvar alatt van egy sáv, ami teljesen érzéketlen. Mintha érzéstelenítve lenne.

A mellbimbóm meg a felső rész érzékenyebb, mint kb. bárhol máshol a testemen, de nem jobban. Ez normális? Ez mitől lehet? Van pár nyúlási csík a mellemen, de az a felső részen...


Sajnos mivel a mellem súlya miatt már kamasz korom óta nagyon rossz a hátam, gondolkozom rajta hogy műtétileg kisebbre vetetem, mert kényelmetlen, nem tudok szabadon mozogni, és a gerincem se bírja. Azt mondják a műtéttől van rá esély, hogy érzéketlen lesz. Most akkor ettől jobban?


2011. máj. 9. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Összecsíped és nem fáj? Ott nekem is olyan. Szóval vagy mindkettőnknek baja van, vagy ott nincsenek idegvégződések.
2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jéééé, nekem is... eddig fel sem tűnt
2011. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megcsípni, sőt kiváncsiságból egyszer lefertőtlenített gyöngyfűző tűvel is.... az se nagyon fájt.
2011. máj. 9. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan! Mondjuk nekem kis mellem van (85/A-sat hordok)
2011. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg a bőr nyúlása során megszakadhatott 1-1 idegszál, lehet hogy ez okozza. Tennél fel képet a cicidről, had lássuk pontosan a sávot? :-)

2011. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsó, de képet nem teszek ki a sajátomról, de ezen az ábrán lehet látni... a zölddel jelölt rész felső harmada (amit pont kiszednének kisebbítéskor)

[link]

2011. máj. 10. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oldal anonim, nyugodtan tehetsz fel képet.
2011. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem fotózgatni, másrészt semmi különös nincs rajta külsőleg.
2011. máj. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!