Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor normális a nemi...

Most akkor normális a nemi szervem vagy nem?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy amikor látok egy meztelen nőt, akkor előlről lent neki csak egy csík látszik és ez gondolom a normális, de nekem olyan mintha a csík helyett egy kis gumó lenne ott az a csiklóm tom de normális h nem csíkban áll? xdxd (ez olyan hülyén hangzik, de ez van)

előre is köszi a válaszokat


2009. márc. 10. 20:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi azt nem tettem hozzá, hogy lány vagyok :D de gondolom rájöttök :P

bocsi

2009. márc. 10. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Van akinek a csiklója túlfejlett, de van olyan is , hogy valaki hermafrodita, vagy pseudohermafrodita.

A pontos választ a vizsgálat adhatja meg, fordulj orvoshoz, ha a szüleidben nem bízol.

2009. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan. És még nagyon sok mindenkinek, ne aggódj! Én is azt hittem, hogy nem normális sokáig, de a dokim nem mondott rá semmit, tehát már nem foglalkozom vele. Azóta már tudom, hogy sokaknak ilyen..:-)
2009. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem vagyok hernűmafrodita. :-) Ez alkati dolog..
2009. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hermafrodita, bocsika.
2009. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
jaj olyan aranyosak vagytok ahogy ezen izgultok, hogy kinek milyen van!
2009. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Te meg azt hiszen szanalmasnak vagy leginkább nevezhető..
2009. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsónak -én nem sérto szándékkal írtam az aranyosat, hanem kedvesség gyanánt azért, mert fiatalok vagytok , a kérdést tevo is az én pedig már anyakorú és úgy vettem a kérdezot, mint a gyerekemet.bocsáss meg , ha ezért szánalmas vagyok
2009. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ha valóban így van akkor én kérek elnézést tőled, de nekem tényleg az ellenkezője jött le. Enyhén szólva is gyúnyosnak tűnt, amit írtál. Elárulok egy titkot. Én sem vagyok fiatal. És igenis nagy gondot tud okozni egy fiatal lánynak, ha nem teljesen úgy néz ki például a nemi szerve, mint másoknak. Nem hiszem, hogy ezen viccelődni kellene (bár mostmár kiderült, hogy nem ezt tetted, bár akárhányszor visszaolvasom, mégis úgy érzem), de szerintem mindegy is. Azt hiszem, az ehhez hasonló megjegyzésekkel lehet annyira lecikizni egy fiatal lányt, hogy garantáltan ne tegye fel többet senkinek a kérdését, ami egyébként nem egy vicces kérdés volt. Tedd fel magadnak a kérdést, biztos a legjobb indulattal válaszoltál ilyet?! Ha igen, akkor tényleg bocs, mert félreérthető volt a válasz.

A kérdezőtől pedig azért kérek elnézést, mert ezúttal nem neki válaszoltam.

2009. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem sérto szándékkal írtam, de lehet, hogy nem értek a kislányok nyelvén , mert én már 50 éves vagyok . egy 22 éves fiam van.én valóban csak szeretetbol írtam az "aranyosakat", mert mikor vártuk a fiunkat annyira kislányt akartunk a férjemmel mind a ketten, mikor pedig meglett a szulészeten kislány nevet írtak be, mert korulottem kislányokat szultek a tobbiek.nem tudtam, hogy ez ilyen nagy probléma és ezért meg lehet sértodni
2009. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!