Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt ez? Kell aggódnom?...

Mi volt ez? Kell aggódnom? Más is volt így? Normális egyáltalán az én nemi szervem?

Figyelt kérdés

Ma barnás színű, töményebb anyag jött ki belőlem(onnan lentről), most vettem észre 5 perce

Eddig is jött minden nap egy kevéske, halványabb és hígabb, azt tudom mindenkienk kell jöjjön, a salakanyag távozik belőlem, azzal nincs gond

De most sötétebb volt, és inkább kocsonyásabb

Nem menzesz, majd május közepén kell az jöjjön

Nem tudom hogy mi lehetett az, még reggel is kicsit másképp keltem fel, nemtudom hogy írjam le, hogy fogalmazzak de úgy éreztem mintha a nemi szervem elől naypn száraz lenne és mintha kívánta volna a vizet

Tudom nem vagyok normális hogy ilyenket írok, de ezt éreztem, s akkor mikor hazaértem akkor a folyadék is a tangámon?????????????????????????????Mi történt?

Gondoltam arra, hogy esetleg a tangám miatt?Meglehet? Mert egy olyant vettem fel, amit eddig nagyon nem hordtam az utóbbi időben, mert picit kicsi, nem vészes, nem fájdalmas, de nem is hordom nap mint nap....De emiatt nem lehet ez...Akkor mi miatt?

Kérlek segítsetek nekem, nincs kivel megbeszéljem az ilyen dolgokat és orvoshoz egyedül nem mehetek mert itt a közelben nincs ilyen tiniorvos vagy micsoda

Segítsetek kelle aggódnom?

Köszönöm szépen


2009. ápr. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is azt szeretném mondani neked, hogy hordjál néhány napig normális bugyit, ami nem tanga, és ha lehet ne csipke legyen, valami természetes anyagból. Ha még mindig folyik a barna folyadék belőled, akkor ne szégyelld az orvoshoz való menetelt.Fontos, hogy odafigyelj magadra!Akinek megjön az első menstruációja attól a naptól kezdve mehet a nőgyógyászhoz. Az igaz, hogy vannak külön tiniorvosok, de ha nagy a baj, vagy félsz, akkor ezt meg kell beszélned egy családtaggal és a legközelebbi városba el kell menni orvoshoz. Ahol laktok ha faluról van szó, akkor a közeli városba kell bemenni és érdeklődni orvos után, amíg hordod a normális bugyit addig kell utánajárni, hogy ha nem múlik el, el tudj menni orvoshoz. Ne használj szappant, csak langyos vizet, mert a nemi szerv mosogatása nem egészséges, persze használj intim mosakodót, ha tudsz.Tisztasági betétet rakj be a normális bugyiba és úgy nézd meg mi lehet az ami kijön.

2009. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
a salakanyag a végbeleden kerezstül távozik,szar formájában,nem a hüvelyedből kéne folydogáljon barnás lé.. menj el orvoshoz!
2009. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el orvoshoz mindenképp, nem kell, hogy tinidoki legyen. A barnás folyás nem normális.

És ha már menstruálsz, évente egy citológia kötelező, amit nőgyógyász végez!

2009. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előszöris köszi a válaszokat

Másodszor az a folyadék nem sz*r, nem arra gondoltam mikor a salakanyagról beszéltem

Hát lehet az orvos marad belőle, csak előbb akartam tudni hogy vajon volte már így valaki

De remélem már megszűnik, azóta nem folyt hogy leírtam a kérdést, s ha így megy tovább hogy nem lesz semmi akkor nem megyek orvoshoz

Köszi

2009. ápr. 28. 21:05
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Mivel tini dokit emlegettél így gondolom hogy még fiatal vagy.

Nos ha eddig még nem menstruáltál, akkor íme elkezdödött, ez sajnos eleinte ilyen.

Néha megjön néha nem, míg be nem áll és ki nem tisztul.

Szia.

2009. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!