Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 évesen lehet valaki meddő?

18 évesen lehet valaki meddő?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A dolog nem életkor függő. Csak 18 évesen még kevesen akarnak gyereket, ezért általában jóval későbbi életkorban derül ki.
2009. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikális oka van, akkor már születésekor is meddő lehet az ember.
2009. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Mulatságos a kérdés... olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hiányozhat-e valakinek a foga, keze, haja vagy szeme.

Persze, hogy lehet meddő: akár születésétől. Tanultál te biológiát? Tudod te, mi minden kell ahhoz, hogy csak megfoganjon egy baba? Ha abból csak egyetlen dolog is hiányzik: már meddő vagy.

2009. márc. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért érdekel?

18 évesen a legtöbben azt képzelik, hogy soha nem lesz gyerekük. Aztán előbb lesz, mint hinnék.

2009. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Igazából az ok amiért feltettem ezt a kérdést az lenne, hogy 5.-én múlt el a menszeszem teljesen.3 napra rá elkezdett barna folyásom lenni:S

Írtam egy szakorvosnak és érdekes választ kaptam.Íme a válasz: Nyilvánvalóan nem szed fogamzásgátlót, amellett ilyen panasz nem fordulhatna elő. A panasz oka a peteérés zavar, hgy mi a pontos diagnózis, azt ki kellene vizsgálni. Mindenképp gyógyítani kell, mert a hasonló cikluszavarnak számos szövődménye lehet, Önnél legvalószínűbb az endometriózis és a meddőség.


Azért is tettem fel a kérdést mert általában a meddőség idősebb korban van.

2009. márc. 10. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Meddőséget fertőzéstől is lehet kapni.

Fertőzést pedig 12 év alatt (amikor még nincs akkora védelme a hüvelynek) sokkal könnyebb kapni, mint előtte.

2009. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért orvosoknak és fórumokba irogatsz, ahelyett, hogy elmennél megnézetni magad egy orvoshoz.

Rengeteg féle problémád lehet, ezt látatlanba senki nem fogja kitalálni.

És azt gondolni, hogy meddőség csak idősebb korban lehet enyhén szólva érdekes egy 18 éves embertől.

2009. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Szerencsére már elmúlt.De a következő ilyen esetnél minden képpen felkeresem az orvost.
2009. márc. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!