Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj-konizáció. Hidegkés-LE...

Méhszáj-konizáció. Hidegkés-LEEP? Kinek volt már és milyen volt? Mennyi idö után gyógyul. Stb.

Figyelt kérdés

Húsvét után fogják müteni a méhszájsebemet.

P2-es,jó eredményeim vannak,viszont több mint egy éve nem gyógyul,valamit házasélet" után vérzik is.

A mütét elött még lesz egy vizsgálatom,amiböl kiderül,hogy hidegkéses,vagy LEEP kacskonizációs megoldással orvosolják.

Akinek volt már,irjon pár sort,hogy milyen volt maga a beavatkozás,altatták-e vagy sem,és utána volt-e fájdalma...ilyeneket szeretnék tudni,mert kicsit izgulok:(


2009. márc. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 10 évvel ezelőtt volt ugyanez, de hogy milyen módszerrel csinálták, arra már nem emlékszem. Alig 10 perces műtét volt, amit rövid altatásban akartak csinálni, de én kértem, hogy ne altassanak, így csak kábító-fájdalomcsillapító injekciót kaptam. Nem volt fájdalmas a beavatkozás, inkább csak kellemetlen feszítő érzés volt, de ki lehetett bírni. Utána semmi fájdalmat nem éreztem egy kicsi hasszurkáláson kívül és vérzésem sem volt túl sok, és gyakorlatilag másnapra megszűnt. Úgy emlékszem, 6 hét után lehetett nemi életet élni, de addig sem volt semmi utóhatása a műtétnek. Úgyhogy nem kell izgulni!
2009. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem 4 éve csináltak én úgy emlékszem Loop-konizáció volt a neve, de a lényeg az, hogy kis altatásban csinálták, és elégették a hegeket a méhszájamon. Legalábbis nekem így magyarázták. Sajnos én megbántam az egészet, leginkább az orvosok hozzáállása és a kórházi rendszer miatt. De ez az én történetem, ha gondolod elmondom.

Kérdésedre válaszolva arra figyelj, hogy műtét után igenis maradj a kórházban 1 napot, ha lehet. De mindenképpen 2-3 napig ágyban kell maradni. Fájni nem fáj, de még sokáig vérezgethetsz utána. Emelni nem szabad, sem nemi életet élni pár hétig.

Ne izgulj!

2009. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát remélem,hogy minden rendben lesz...pl.tegnap szintén házasélet után,amit kivételes finomsággal" végeztünk (ehem:D ) szóval,akkor is vérzett megint...muszáj lesz valamit csinálni vele :(

Egy hétig kúpoztam gynoflor-kúppal,de a seben nem érzek változást,max.helyreállitotta a ph-t,ami nem hátrány mondjuk... Köszi a hozzászólásokat,azt hittem azért többen érintettek e témában.

Szivesen meghallgatom a storytokat,ird le :)

2009. márc. 10. 17:58
 4/4 anonim válasza:
szia. nekem pont ma egy hete volt ilyen műtétem. utánna 3 napig tök jól voltam, azóta fájások (hol erősebb, hol gyengébb), enyhe vérzések már 4 napja. szóval nem jó. remélem nem lesz semmi komplikáció.
2009. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!