Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most lehet hogy el kaptam...

Most lehet hogy el kaptam valami fertőzést? 14/L

Figyelt kérdés
Az van hogy van ilyen alkoholos filc és a barátnőmmel hülyéskedtünk és lefestettük egymás körmét... de el is feledkeztem róla és nem mostam le utána és este lent úgy olyan filces kézzel nyúltam oda és el kezdett viszketni de utána gyorsan lemostam lenn de továbbra is viszketett és másnap a fürdésnél is nagyon égett ott ezért bekentem ilyen nivea krémmel hátha elmúlik a viszketés de nem múlik azóta sem ...mit csináljak???ez 2 napja volt ...lécci normális válaszokat:...köszönöm:)
2011. máj. 3. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nagy az isten állatkertje.
2011. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háát ha valami a filcből feloldódott ami a körmödön vagy hol volt akkor lehet ettől de ennyi erővel lehet mástól is...
2011. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos választ!
2011. máj. 3. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem pervezkedésből kérdezem,de mit csináltál ott lennt?És lehet hogy van valami fertőzés,de kérdezd meg anyukádat nem-e használ új mosószert mert lehet hogy irritálja a puncidat és nincs fertőzés,de a legbiztosabb az lenne ha elmondanád anyukádnak és elmennétek az orvoshoz.
2011. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
am az utolsónak....az a baj hogy én nagyon szégyellös vagyok még anyum elött is nem hogy még orvos elött is..szal ezért kérdem itt hogy most mit csináljak vele ...tiszogassam állandóan vagy krémezzem?? vagy mii??
2011. máj. 3. 21:44
 6/9 anonim válasza:
Ha a laktacid intim mosakodó gél sem segít pár nap múlva, akkor irány az orvos. Ne legyél szégyellős, az égő és fájdalmas érzést nem szabad elhanyagolni.
2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocsánat: szégyenlős.
2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :))
2011. máj. 3. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Muszáj legyőznöd a szégyenlősséged, hiszen a nem élvezetből foglalkozik a nőgyógyász puncikkal. Neki ez semmit nem jelent!
2011. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!