Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak van olyan problémája,...

Másnak van olyan problémája, hogy azért nem tud tampont használni, mert beleakad a szűzhártyájába?

Figyelt kérdés
15/L
2011. ápr. 30. 23:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ilyet se hallottam még. :O

Szűz voltam, amikor már elkezdtem a tampont használni, sőt nem is egyszer előfordult, hogy a legvastagabb(!) o.b. tampont tettem fel magamnak, mert annyira erős volt a vérzésem, mégis könnyen lejött a tampon. Soha nem éreztem, hogy "elakadt" volna.


Szerintem is az lehet a baj, amit már írt az egyik válaszoló, hogy nem telik meg a tampon. Bár nem vágom, hogyha alig véres, akkor simán le tudod venni, ha meg tele van, akkor meg alig jön le.

De tuti, hogy nem a szűzhártyád a ludas.


21/L

2011. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nálam nem fordult elő ilyen,próbáld meg más szögben feltenni,
2011. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát hogyha kevés vér van benne, akkor nem olyan nagy a tampon szóval simán kijön és nem akad bele.

De tényleg abba akadt bele, hát anyám meg nőgyógyász is látta.

És én is. Mi másba akadhatott volna bele?

2011. máj. 1. 11:02
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy szerencsétlen leír vmit, és mindenki kétségbe vonja:D

Attól, hogy 15 éves, még nem hülye. Ha azt mondta neki az orvos, hogy a szűzhártyája, akkor az.

De elmagyarázom: A szűzhártya többféle alakú lehet. A nők többségének csak egy félhold alakú kis vacak, vkinek teljes gyűrű, van akinek kettéosztott, vkinek sok pici lyuk van rajta, sőőt, olyan is van, akinek teljesen zárt.

A tamponnak van egy olyan tulajdonsága, hogy ha megszívja magát folyadékkal, akkor MEGNŐ.

Tehát mikor feldugja, akkor simán átmegy rajta, mikor megtelik, akkor meg nem jön ki, mert szűk a nyílás a hártyán.


Kérdező: Vagy ne használj tampont, vagy menj el egy normálisabb dokihoz, és kérd meg, hogy vágja el.

2011. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

neked akkor az átlagosnál sokkal vastagabb a szűzhártyád

én 14-15évesen is használtam de csak annyi bajom volt hogy a kihúzásnál picit fájt

2011. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Hát nem is szoktam, őszintén szólva alig várom, hogy elveszítsem.

De egyébként volt, hogy ,,majdnem" elvágtam. Amikor először előfordult, megijedtem és nem tudtam, hogy mi az és majdnem elővettem az ollót.. De inkább szóltam anyumnak.


Egyébként olyat szoktak csinálni, hogy csak úgy elvágják? (Mármint a nőgyógyászok.)

2011. máj. 1. 15:20
 17/24 anonim ***** válasza:

Igen, mert néha szükséges. Pl. ha vkinek annyira erős, hogy nem megy a szex miatta. Vagy ha teljesen zárt.

Lehet így is megcsinálják.

2011. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen először.. és kegyetlenül fájt. ki kellett tépnem a tampont egy hirtelen mozdulattal, másképp nem ment.. kb 2 óra után. utána párszor még fájt, de megszűnt.
2011. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Akkor elszakítottad a szűzhártyádat, ugye?
2011. máj. 1. 15:55
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Egyszer muszáj voltam használni tampont, de amúgy utálom. Akkor még szűz voltam, és én is nagyon nehezen és fájdalmasan tudtam csak kivenni. Nem is használtam azóta, pedig már használhatnám. Amúgy is jobb, ha kijön az, aminek ki kell jönni, nem akad ott fel a tamponon (a méhnyálkahártya darabjaira gondolok).

2011. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!