Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak van olyan problémája,...

Másnak van olyan problémája, hogy azért nem tud tampont használni, mert beleakad a szűzhártyájába?

Figyelt kérdés
15/L
2011. ápr. 30. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tud "beleakadni" a szűzhártyádba. Nyomjad erősebben felfele sréhen, és menni fog.
2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Felnyomni feltudom, csak akkor akad bele amikor kihúzom. Tudom mit beszélek. Amikor először beleakadt nőgyógyászhoz kellett mennem mert nem tudtam kiszedni.
2011. ápr. 30. 23:22
 3/24 anonim ***** válasza:
így van nem tud "beleakadni" ha rossz irányba tolod fel érezheted úgy hogy megakad és nem megy tovább ,kényelmetlen érzés de semmi komoly nehogy emiatt ne használj tampont,első használatokkor nekem is voltak ilyen "gondjaim".:)
2011. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
hát ez frucsa...én már elég régóta használok tampont de ilyenről nem hallottam még elég "egyedi esetnek tűnik" és a nőgyógyász is ezt mondta h emiatt van ez?
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
nem, nincs
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógy látta, akkor nem tanácsolt valamit? Mondjuk hogy szüzesség elvesztéséig nem ajánlja, vagy hogy mini műtéttel megoldja?
2011. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Elmondom még egyszer. Felnyomni fel tudom. De amikor húznám ki akkor beleakad. És minden alkalommal ez van. Most már magamnak is meg tudom oldani, hogy kiszedjem de elég macerás, mert el kell távolítani valahogy a szűzhártyát a tamponról. Ezt kézzel szoktam, de ezt csak itthon tudom csinálni, mert ha nem látom akkor nem tudom kiszedni.


Amúgy meg tényleg azért nem tudtam kivenni mert beleakadt. Nőgyógyász mondta. Bár elég bunkó volt.

Ő azt mondta, hogy használhatok tampont de a papíron az állt, hogy nem használhatok amíg szűz vagyok.

2011. ápr. 30. 23:35
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én teljesen felfogtam, amit írtál. Azt gondolom, nem jó, ha kézzel birizgálod ilyenkor minden esetben a szűzhártyád, még összeszedsz valamit. A helyedbe elmennék egy másik nőgyógyászhoz.
2011. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs még tele. Várd meg, amíg megtelik és akkor hátha könnyen kicsúszik.
2011. máj. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha kevés vér van benne (nagyon kevés) akkor simán kijön de ha tele van akkor mindig beleakad.
2011. máj. 1. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!