Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nöi petefészekre nőtt...

A nöi petefészekre nőtt holyagot ha lemütőtték, akkor az oda visszanöhetne?

Figyelt kérdés
Most mütötek meg vakbélel és egyuttal a doktornő folyadékot látott a petefészkemnél. És látta hogy a petefészkemen volt egy holyag ami koszolt és folyadék jött ki belöle.Ha jól tudom, hogy ha ez a foölyadék a késöbiekben meg kövül, akkor rosz indulatú daganatom is lehetett vólna. Na már most engem az érdekelne hogy ez oda vissza nöhete, és barmi amit e téren tudtok(ennek a betegségnek a neve ayt hisyem ciszta, nem tudom jól irtame le de remelem rá lehet jönni, hogy mi az)!
2009. márc. 7. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az orvos leműtötte, akkor minden rendben.

Nem nagyon tudsz semmit tenni, valószínűleg nem jön vissza, de ha mégis akkor azt nem tudod megakadályozni.

Időnként nézesd meg az orvossal, hogy rendben vagy-e.

Emellett figyelj oda magadra, nem tesz jót ha sokszor fel vagy fázva vagy vesegyulladásod van és hasonlók.

Legyen meg a napi ajánlott folyadékmennyiség. min 1,5-2 liter.


Étkezz egészségesen, sok zöldség. Ha tudsz mozogj is legalább hetente 2szer.


A ciszták előjöhetnek maguktól is, aztán vagy felszívódnak vagy ott maradnak. De ez ellen nagyon nem tudsz tenni, felesleges miatta idegeskedned. Nyugodj meg, minden rendben lesz.

2009. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!