Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apranax gyógyszert kell...

Apranax gyógyszert kell szednem (275 mg). Hízhatok tőle?

Figyelt kérdés
Szedett már valaki ilyet?A ciklusomra kaptam hogy beálljon mert össze vissza jön meg!Elhízhatok tőle?
2008. febr. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én szedtem ilyet, de nem volt nálam semmi mellékhatása, se hízás se más. Szóval nem hiszem, de mindenki másként reagál a dolgokra, de nem hinném hogy híznál tőle.
2008. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hízást biztosan nem okoz. Az Apranax elsősorban gyulladáscsökkentő-fájdalomcsillapító gyógyszer, de adják nőgyógyászati problémákra, vérzés-rendellenességekre.

Mellékhatásként okozhat gyomor-bélrendszeri panaszokat, de ennek következtében inkább fogyhatsz tőle, mint hízhatsz.

2008. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ha menstruációs görcsöm van, csak ez használ! Havonta 1-2 alakalommal szoktam szedni, én nem híztam tőle.
2008. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!