Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ilyen régóta a mellem?

Miért fáj ilyen régóta a mellem?

Figyelt kérdés
14-én múlt el a mensim,ami nem volt a megszokott és rá 2napra elkezdett fájni a cicim,ami mai nappig fáj és egyre jobban.Ez miindig csak mensi előtt szokott fájni.2tesztem negativ.
2011. ápr. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nő.


"2tesztem negativ"


Remélem, nem terhességi... 14 évesen...

2011. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah bocs, nem 14 vagy, hanem 14 múlt el, oké... Tegnap volt egy 13 éves kislány, aki tesztet akart venni, és annak a kiborulásnak a morzsái vannak még bennem...


De akkor mégis hány éves vagy? Nő még a melled? Ki tudsz tapintani valamit?

2011. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25leszek és van egy 21hónapos kislányom,nem valószínű,hogy nőnek:)Bár nem bánnám:)
2011. ápr. 28. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

:)

Viszont olvastam valahol, hogy szülés után vagy három évig érdemes rendszeresen (kéthavonta-háromhavomnta)vizsgáltatni a mellet, mert utólag is begyulladhatnak a tejmirigyek és cisztára is hajlamosabb lehetsz. Menj el vele orvoshoz.

2011. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!