Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szeretném annyira hogy...

Miért szeretném annyira hogy megjöjjön az első mensim?

Figyelt kérdés
12/L
2009. márc. 6. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert feltehetően a környezetedben már több mindenkinek megjött, és te sem szeretnél "kilógni" a sorból.
2009. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy új fejezet a nők életében, és szerintem kíváncsi vagy arra, hogy miről is szól ez a fejezet, milyen érzés, milyen a felelősség (gondoskodni a tisztaságról, és testileg már kész vagy gyereket szülni).

Ez egy új dolog lesz az életedben, tudod, hogy meg fogod kapni, csak azt nem, hogy mikor. Persze, hogy várod :)

2009. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, hogy várod, én is vártam.Emlékszem mikor először megjött, tudtam mi vár rám, csak a görcsökre nem.Anyuék nem voltak otthon,elmentek bevásárolni, mikor megjött, egyből hivtam h hozzon tampont,szegény nem értette, azt mondta van otthon betét direkt nekem vette, mondtam nekem tampon kell.Szoval a sokk helyett azon rágtam magam, na nehogy már alattam "usszon" a cucc:D

Én is 12 voltam ennek már 8 éve és három hónapja várom, hogy bár csak ne jönne meg...

2009. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A 15:13-kor adott válasz utolsó mondata rém aranyos-:)

Szurkolok neked-:)

Sajnos asszem csak erre adsz lehetőséget-:)

2009. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez tök normális, kíváncsi vagy.

de azért annyira ne várd, nem olyan jó az! :D

2009. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mert kiakarod mar mondani hogy tenyleg nagy lany vagy mar:)

meg nagymertekben kivancsisagbol :P

meg gondolom tobb lanynak mar megjott a te korosztajodbol es nem akarsz lemaradni te is :P

de nyugi addig jo mig nem jon meg mert nagyon nem jo mikor ugy gorcsol a hasad hogy semmire nem tudsz figyelni aztan midnig tampon csere meg nh.. :p

2009. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

15:13 as ironak

en is szurkolok rem megfogant az a csopseg mar :)

2009. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Kíváncsi vagy arra, hogy "milyen nagylánynak lenni". Nyugalom, nem fogsz lemaradni róla. :)

Sőt! Ha abba a kategóriába tartozol, akinek fáj a hasa menstruálásnál, akkor vissza is fogod sírni a "régi szép időket". Én is kíváncsi voltam 8 éve (12 évesen), hogy milyen lesz, ha megjön, aztán megtudtam... Most meg néha nagyon unom.

Szóval nyugi, nem maradsz ki a "jóból". :)

2009. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki nagyon várja,köztük én is alig birtam kivárni hogy megjöjjön,kiváncsi voltam milyen:-)És örültem hogy végre igazi nő lettem mikor megjött:-)Ez már jó régen volt,azóta már megszoktam,és nem mindig kellemes:-) (sőt,sosem:-D)
2009. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, de szerintem nekem hamarosan meg fog jönni. Ne aggódj, a mi időnk is eljön...
2009. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!