Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tart ilyen sokáig a...

Miért tart ilyen sokáig a menstruációm? Vagy most ez mi? :S

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 6 éve legtöbbször rendszeresen,normálisan,pontosan megjött.Most 3 és fél hetet késett.Aztán megjött 17.-én és azóta se múlt el.Szóval már 8. napja van meg.Az első pár napba, mondjuk nem volt erős.Mármint..inkább csak piszkolt.Viszont 3 napja olyan mint szokott..

Kell félnem?Lehet hogy vmi betegségem van?:SS Volt már veletek hasonló?


2011. ápr. 25. 10:42
 1/6 anonim válasza:
Nekem volt már ilyen. 8 napig tartott, és kutya bajom...15L
2011. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó hogy nemvagyok egyedül.. köszia választ.: )
2011. ápr. 25. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, és nekem is azután amikor hosszabb időt késett. Ugyanúgy kezdődött mint a tied,aztán normális, majd szépen lassan elmúlt :)
2011. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10:53 vagyok, szintén 15/L :)
2011. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Úristen, 15 évesen 6 éve...???? Túlfejlett lehetsz. A 8 nap is fura nekem, már ha tényleg erős. Ha nem, akkor nyugi nincs gáz. És attól se ijed meg, ha majd elmúlik és utána hamarabb jön meg, mint szokott.

De ha még több napon keresztül erős, akkor viszont kezdj el aggódni, addig ne!

2011. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fejlett voltam, 9 évesen jött meg először. :D Nálam volt, hogy 14 napig is tartott, persze a végén már szintén csak "piszkolt", de volt. :) Átlagosan 8-9 napig tart mindig nekem. És ne aggódj, teljesen normális, főleg, hogy nem egyből az elején indult be, hanem később. Nekem ha csak pici folt jelenik meg az első napokban, nem is veszem menstruációnak, hanem onnan számítom, hogy megjött, ahonnan már normálisan beindult. :)
2011. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!