Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért más már 2 hónapja a mensim?

Miért más már 2 hónapja a mensim?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban 1 nappal korábban jött meg,csak 2 napig tartott,nagyon kevés volt,inkább barna de azért volt benne piros is,és egy kicsit nyúlós volt.Ebben a hónapban 3 napot késett,az első nap csak barna,a második naptól jobban megindult,de fura.Nem sok a mennyisége,de rendes piros viszont nem annyira folyékony,hanem nyálkásabb.Gondoltam terhességre mert a mellbimbóim nagyon érzékenyek voltak,de ahogy a mensi megjött elmúlt az érzékenység,és a teszt is negatív.Decemberben elvesztettem a munkahelyem,ezért nagyon ideges vagyok,sokat fogytam,lehet hogy ettől van?Vagy valamilyen gyulladásom lehet?A hőmérsékletem már több mint egy hónapja 37fok körül van.Csak 16.-ára kaptam időpontot a dokitól.Ja,és a mostani mensi előtt nagyon fájt a derekam is.
2009. márc. 5. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mensire sok minden kihathat. Idegesség, táplálkozás, életmód váltás még az időjárás is. Szerintem minden képen teljes körű kivizsgálásra lenne szükség. 16.-án amikor orvoshoz mész, kérj vér vizsgálatot, (hormonok) vizelet vizsgálatot és UH-t is. Addig csak azzal tudsz magadon segíteni, ha megpróbálsz megnyugodni, a stressz rossz hatással van a közérzetedre és elképzelhető, hogy ez borította fel a ciklusod. Tehát kevesebb stressz!

Minden jót!

2009. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!