Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja kimarad a mensim....

Timido kérdése:

2 hónapja kimarad a mensim. De van peteérésem?

Figyelt kérdés

normális volt a mensim. közben diétáztam, és elkezdtem sportolni is. aztán egyre több idő volt a mensim között. először 18 ( ez volt a normális ) aztán 19 aztán 20, még a hasi görcseim is elmúltak.

aztán nem jött meg. kimaradt egy hónapot

a következő hónapban megjött, aztán megint nem, és most sem. viszont most volt fehér folyásom. ma is volt.

most mi van ilyenkor? van okom aggódni?

még szűz vagyok.


2010. nov. 20. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még nem àllt be ciklusod,a 18,19,20 napot arra érted,ennyi a ciklusod?Viszont nem artana elmenned vizsgalatra.Hàny éves vagy?
2010. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2010. nov. 20. 21:01
 3/6 A kérdező kommentje:
és 2 ciklusom között volt 18-19-20 nap. aztán 6-7 nap vérzés, és megint 18-19-20 nap, aztán megint vérzés.. stb...
2010. nov. 20. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

A ciklus a menzesz 1. napjától a köv. vérzés előtti utolsó napig tart. Ez kb. 25-35 nap között normális.

Ha neked csak 2 havonta jön meg, akkor fordulj orvoshoz. Ha egy kimarad néha-néha, nem baj, de ha többször előfordul, az igen.

Peteérésed valószínűleg nincs, akkor jön meg, amikor a nyálkahártya elöregszik és leválik.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy ha úgy adódik, nem kell védekezned, mert sosem tudhatod, mikor érik meg egy pete.


Elképzelhető, hogy a fogyókúra kavart be (de nem foghatod rá, csak ha nem találnak szervi okot), ez esetben vissza kell térned a NORMÁLIS, KIEGYENSÚLYOZOTT táplálkozáshoz, mert ez a szervezeted segélykiáltása, hogy már nem tud működni a koplalástól.

2010. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van okod aggódni, mert épp tönkre vágod a szervezeted az idióta koplalással....
2010. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még jó hogy nem koplalok.
2010. nov. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!