Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 8 hónapja nem jött meg...

Ha már 8 hónapja nem jött meg igy peteérésem sincs akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

nem értem

miből gondolod hogy nincs peteérésed?

ha 8 napja késik, akkor lehet hogy volt peteérésed, és meg is termékenyült a petesejted :)

2011. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg 8 hónapja, akkor ott valami gond van, így nagy valószínűséggel peteérés sincs. Terhes úgy lehetnél, ha mondjuk 7 hónapig tényleg nem volt peteérésed, de spontán mégiscsak lesz a 8 hónapban, de mivel nem volt menzesz, nem tudsz mihez viszonyítani, így esetleg észre sem veszed eleinte. Ennek kicsi esélyét látom, de mivel nem vagyunk gépek, bármi megtörténhet. Gyanakodsz, hogy terhes vagy?
2011. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jaj ne haragudj, teljesen hülye vagyok (első)

elnéztem a kérdésed, 8 napot olvastam, bocsánat !!

mindenképp menj el egy dokihoz, mert az nem normális hogy nincs menzid 8 hónapja!

2011. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És voltál már orvosnál ezzel ,hogy ilyen régóta nem jött meg?
2011. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképpen orvoshoz kell menni. Ez valószínű valami hormonális probléma lesz:(
2011. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem menstruáltam már 4 hónapja amikor egy spontán peteérés által teherbe estem.Már 10 hónapos a kislányom.(PCOS)
2011. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam orvossnál és már 3.napban vagyok mert megjött és ma voltam vérvételen.... Majd jövöhéten tudom meg az eredményt félek hogy vmi nagy baj lehet de csak nem.....
2011. jún. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!